VÝBĚR Z REALIZOVANÝCH PROJEKTŮ 2005 - 2024
2023
01/2023 FHK: studiové nahrávání soudobé hudby pro Muzeum Východních Čech, sál Filharmonie Hradec Králové
Zbyněk Matějů - Gap to Haevens
Hudební režie: Pavel Kunčar
02/2023 OCTOPUS VOCALIS: studiové nahrávání vánočního CD, sál Milosrdných bratří - Brno
OctOpus Vocalis - vokální soubor
Jan Čižmář - loutna, barokní kytara
Marian Frýdl - kontrabas a další nástroje
Hudební režie: Pavel Kunčar
04/2023 ROVERDE TRIO: studiové nahrávání klavírního tria pro vydavatelství Brilliant Classics, Sukova síň Domu hudby Pardubice
- kompozice chorvatské autorky Dory Péjacevic-Trio in C op. 29
Lusine Harutyunyan - housle
Caroline Sypniewski - violoncello
Ekaterina Litvintseva - klavír
Hudební režie: Pavel Kunčar
04/2023 studiové nahrávání Pěveckého sboru Continuo: kostel Nanebevzetí Panny Marie, Velké náměstí Hradec Králové
- skladby a cappella
Hudební režie: Petr Strejc
05/2023 OPERA POD MÁJOVÝM NEBEM: Klášterní zahrady Litomyšl
- mixáž zvukového záznamu pro DVD
07/2023 ON FAITH: varhanní improvizace, kostel sv. Klimenta, Klimentská-Praha 1
Jiřina Marešová - varhany
08/2023 JAN KUČERA: SYMFONICKÝ ORCHESTR ČESKÉHO ROZHLASU - Symphony No. 1 Šumavská, Violin Concerto, Piano Concerto
Symfonie č. 1 „Šumavská“
1. I. Adagio | Šumava umírající a romantická (volně podle Josefa Váchala)
2. II. Vivace | Okupace, Odsun, Železná opona
3. III. Grave | Zmizelá Šumava (volně podle Karla Klostermanna)
4. IV. Allegretto. Tempo di valse | Šumava objímající (volně podle Karla Polaty)
Jan Kučera | dirigent / SOČR
Koncert pro housle a orchestr
5. I. Larghetto, Vivace
6. II. Largo | Píseň houslí toulavých
7. III. Rondo
David Pokorný | housle / Jan Kučera | dirigent / SOČR
Koncert pro klavír a orchestr
8. I. Prestissimo energico
9. II. Andante rubato | Konec starého světa
10. III. Allegro giocoso
Jan Kučera | klavír / Tomáš Brauner | dirigent / SOČR
- mixáž zvukového materiálu pořízeného v ČRo
08/2023 KARL DITTERS VON DITTERSDORF - IL DAVIDE: zvukový záznam produkce barokní opery, Lukaskirche Drážďany
Doubravka Součková – David
Aco Aleksander Bišćević (SLV) – Saul, izraelský král
Helena Hozová – Jonatán, syn Saula
Jiří Miroslav Procházka – Abner, vojevůdce
Aneta Petrasová – Eliab, Davidův bratr
Veronika Manová – umělecká vedoucí a hudební nastudování
Ema Mikešková – dirigent a hudební nastudování
Volantes Orchestra (CZ)
Arte dei Suonatori (PL)
Il Cuore barocco (SK)
Musica Aeterna (HU)
Societas Incognitorum (CZ)
Marek Čermák - dirigent
09/2023 ENSEMBLE VERSUS: záznam koncertu, kostel sv. Antonína, Nový Hradec Králové
Ensemble Versus, Vladimír Maňas - sbormistr
10/2023 DO NEBES: studiové nahrávání orchestrální hudby pro Východočeské divadlo Pardubice, Sukova síň Domu hudby
Ondřej Brousek - DO NEBES, kompletní orchestrální hudba k muzikálu VDP
Komorní filharmonie Pardubice
Jan Kučera - dirigent
10/2023 studiové nahrávání pro vydavatelství BRILLIANT CLASSICS, Sukova síň Domu hudby Pardubice
L. V. Beethoven - Piano Concerto No. 3 op. 37 c-minor
Komorní filharmonie Pardubice
Vahan Mardirossian - dirigent
Klara Würtz - piano
10/2023 soutěžní natáčení s videem, kaple Zjevení Páně Smiřice
Kristýna Soukupová - soprán
Michal Chrobák - klavír
12/2023 HRADECKÁ NOKTURNA: záznam koncertu, kostel Nanebevzetí Panny Marie, Velké náměstí Hradec Králové
Irena Troupová - soprán
Jan Žďánský - violoncello
Jiřina Marešová - varhanní pozitiv
2022
04-10/2022 BRILLIANT CLASSICS: studiové nahrávání kompletu 5 CD pro nizozemského vydatavele, Sukova síň Domu hudby Pardubice
F. Chopin - Fantaisia on Polish Airs Op. 13
F. Chopin - Grande polonaise brilliante Op. 22
F. Chopin - Variations "La ci darem la mano" Op. 2
F. Chopin - Krakowiak Op. 14
F. Chopin - Piano Concerto No. 1 e minor
F. Chopin - Piano Concerto No. 2 f minor
Ekaterina Litvintseva - piano
A. Dvořák - Piano Concerto in G minor Op. 33
Leonardo Pierdomenico - piano
A. Dvořák - Serenade for Winds in D minor Op. 44
A. Dvořák - Rondo pro violoncello op. 94
A. Dvořák - Mazurek pro housle op. 49
W. A. Mozart - Divertimento B dur (č. 15) K 287
W. A. Mozart - Serenáda D dur (č. 9) K 320 Posthorn-Serenade (s poštovním rohem)
W. A. Mozart - Serenáda č. 3 D dur K 185
W. A. Mozart - Adagio a fuga c moll K 546
W. A. Mozart - Gallimathias musicum
W. A. Mozart - Maurerische Trauermusik
Komorní filharmonie Pardubice
Vahan Mardirossian - dirigent
10/2022 The Affogato: studiové nahrávání fagotového kvarteta, kostel sv. Klimenta, Praha 1
Martin Petrák - Music for VOID (hudba k výstavě v Galerii Rudolfinum)
The Affogato - vedení Martin Petrák (HAMU)
- zvuková i hudební režie
12/2022 FORTUNAT FRÖLICH: studiové nahrávání 2 soudobých skladeb pro švýcarského klienta, sál Filharmonie Hradec Králové
Experimentální nahrávání orchestru podle konceptu tonmeistera Lasse Nipkowa (Silent Work)
Filharmonie Hradec Králové: dirigent Kaspar Zehnder
08/2022 ADAM MICHNA - LOUTNA ČESKÁ: záznam koncertu, kostel Povýšení sv. Kříže Litomyšl
- v rámci festivalu Litomyšlské dny barokní tradice
Jiřina Dvořáková-Marešová - varhanní pozitiv
Miloslav student - loutna, barokní kytara
Veronika Kladivová - soprán
Pavla Stratílková - soprán
07/2022 MLSSH VALTICE 2021: nahrávka koncertu varhanní třídy Roberta Huga, kostel Nanebevzetí Panny Marie Valtice
Mezinárodní letní škola staré hudby Valtice
Varhanní třída, lektor . Robert Hugo
07/2022 DOLEŽALOVO KVARTETO: záznam koncertu, zámek Brtnice
Smyčcové kvartety - Mozart, Haydn, Beethoven
Václav Dvořák, Jan Zrostlík (housle)
Martin Adamovič (viola)
Vojtěch Urban (violoncello).
06/2022 VARHANY V KOSTELE SV. ANNY V KUKLENÁCH: studiové nahrávání varhan, kostel sv. Anny Hradec Králové - Kukleny
Felix Mendelssohn-Bartholdy, M. Duruflé, G. Thalben-Ball, J. V. Vacek, M. Brosig, W. Hill
František Novák, Jiří Kudrna, Jan Fajfr - varhany
06/2022 Opera pod májovým nebem: koncert mladých operních hvězd, Smetanův dům Litomyšl
- mixáž zvukového záznamu pro DVD
05/2022 Národní festival neprofesionálních komorních a symfonických těles: zvukový záznam koncertu, aula UHK
Novoměstská filharmonie: dirigent - Jaroslav Rybáček
Pořádá ARTAMA
04/2022 Dětský pěvecký sbor CAMPANELLA Olomouc, studiové nahrávání profilového CD pro turné do USA
Campanella Olomouc: sbormistr - Jana Synková
Hudební režie: Antonín Schindler
02/2022 LUCKY BAND: studiová nahrávka taneční kapely, Hradec Králové
Kapelník: Lucie Houdková
Hudební režie: Petr Strejc
2021
12/2021 IVAN KURZ - K TOBĚ JDU: studiové nahrávání pro Český rozhlas, sál Filharmonie Hradec Králové
Hudební režie: Petr Strejc
11/2021 ADVENTNÍ KONCERT ÚSTECKÉHO KRAJE 2021: zvuk ke streamu a záznam koncertu, Františkánský klášter Kadaň
Sůl země nezmařená, světlo světa nevyhaslé čili Pomocníci, Jan Zástěra - hudba, Jan Losenický - text
Trautzlova umělecká společnost
Collegium hortense - sbormistr Matouš Pavlis
Pražští pěvci- sbomistr Stanislav Mistr
Miroslava Časarová - soprán
Jan Kfelíř - baryton
Adam Šmejkal - vypravěč
Jan Zástěra - dirigent
11/2021 SQUADRA RISONANTE: záznam koncertu, kostel Nanebevzetí Panny Marie, Velké náměstí Hradec Králové
Squadra Risonante: sbormistr - František Novák
- křest nového CD
10/2021 EXULTA FILIA: záznam koncertu, kostel sv. Antonína - Nový Hradec Králové
Jiřina Dvořáková-Marešová - varhanní pozitiv
Miloslav student - arciloutna, barokní kytara
Helena Matyášová - barokní violoncello
Jaroslav Rouček - barokní trubka
Irena Troupová - soprán
10/2021 Lednicko-Valtický hudební festival: zvuk ke streamu a zvukový záznam, Valdštejnská jízdárna zámku Valtice
Ensemble Matheus - Jean-Christophe Spinosi
Jakub Jósef Orliński - kontratenor
09/2021 HUDBA ANGLICKÉ RENESANCE: studiová nahrávka, sbor kněze Ambrože - Hradec Králové
Thomas Campion (1567 - 1620): písňová tvorba (nahrávka k doktorské práci)
Hudební režie: Petr Strejc
Magda Uhlířová - viola da gamba
Barbora Hulcová - renesanční loutna
Lucie Strejcová - zpěv
06/2021 ABSOLVENTSKÝ KONCERT KONZERVATOŘE PARDUBICE: předtáčení streamovaného koncertu, sál ZUŠ Vysoké Mýto
Marie Novotná - zpěv
Václav Bílek - akordeon
Kateřina Ochmanová - klavírní spolupráce
06/2021 ABSOLVENTSKÝ KONCERT JAMU: kostel sv. Ondřeje, Třebechovice pod Orebem
M. Reger, J. E. Zelinka, M. E. Bossi, M. Dupré, Ch. M. Widor
Svatoondřejská schola - sbormistr Jiří Kudrna
Jiří Kudrna - varhany
04/2021 KOMORNÍ FILHARMONIE PARDUBICE: studiová nahrávka, Sukova síň Domu hudby - Pardubice
A. Dvořák - Koncert h moll pro violoncello a orchestr, pro vydavatelství Brilliant Classics (NLD)
Hudební režie: Pavel Kunčar
Petr Nouzovský - violoncello
Stanislav Vavřínek - dirigent
03/2021 JANÁČKOVA FILHARMONIE OSTRAVA: studiové nahrávání, Velký sál Domu kultury, Ostrava
Nicholas McRoberts - Suita pro smyčce
Janáčkova filharmonie Ostrava
Nicholas McRoberts - dirigent
01/2021 LIDOVÉ PÍSNĚ VÝCHODNÍCH ČECH - TOULAČKA: studiová nahrávka, Česká Skalice
- nahrávání folklorního CD s lidovou hudbou (Arta Records)
FS Barunka - Česká Skalice
Michael Pospíšil - dudy, šalmaj, loutna, zpěv
01/2021 KOMORNÍ FILHARMONIE PARDUBICE: studiová nahrávka, Sukova síň Domu hudby - Pardubice
A. Dvořák - Serenáda E dur pro smyčce, pro vydavatelství Brilliant Classics (NLD)
Hudební režie: Pavel Kunčar
Stanislav Vavřínek - dirigent
01/2021 J. FILAS - ZÁHOŘOVO LOŽE aneb VYKOUPENÍ: nahrávání zvukového materiálu pro Českou televizi, sál Filharmonie Hradec Králové
A. Dvořák - Zlatý kolovrat, koncert vysílala Česká televize na stanici ČT art
Hudební režie: Jiří Gemrot
Mixáž a postprodukce: Milan Jílek
Asistent zvuku: Pavel Kunčar
Pražský filharmonický sbor - sbormistr Lukáš Vasilek
Filharmonie Hradec Králové
Michaela Štiková-Gemrotová - soprán
Marián Lehotský - tenor
David Matoušek - tenor
Filip Bandžak - bas
Leoš Svárovský - dirigent
2020
12/2020 NOVOHRADECKÝ SVATOŠTĚPÁNSKÝ KONCERT: předtáčení streamovaného koncertu, kostel sv. Antonína Nový Hradec Králové
Jiřina Dvořáková Marešová - pozitiv
Miloslav Študent - renesanční loutna
Pavla Stratílková - soprán
12/2020 KOMORNÍ FILHARMONIE PARDUBICE: předtáčení streamovaného koncertu, Sukova síň Domu hudby - Pardubice
Video: Alexand Vojta
W. A. Mozart, P. I. Čajkovskij
Hudební režie: Jiří Pohnán
Josef Špaček - housle
Irvin Veniš - klarinet
Leoš Svárovský - dirigent
12/2020 KOMORNÍ FILHARMONIE PARDUBICE: předtáčení streamovaného koncertu, Sukova síň Domu hudby - Pardubice
Video: Alexand Vojta
W. A. Mozart - Serenáda č. 13 G dur "Malá noční hudba"
J. Suk - Meditace na staročeský chorál "Svatý Václave"
V. Popelka - Vůně jehličí
Leoš Svárovský - dirigent
11/2020 KOMORNÍ FILHARMONIE PARDUBICE: studiová nahrávka, Sukova síň Domu hudby - Pardubice
O. Respighi-Staré tance a árie (Suita III)
Stanislav Vavřínek - dirigent
11/2020 studiové nahrávání - ZVUK PRO VIDEO PKF - Dvořákova síň, RUDOLFINUM
Wolfgang Amadeus Mozart: Koncert č. 10 Es dur pro 2 klavíry a orchestr, KV 365
Felix Mendelssohn-Barthodly: Symfonie pro smyčce č. 7 d moll
Richard Strauss: Serenáda Es dur, op. 7, TrV 106
Charles Gounod: Petite symphonie
sólisté - Jan Simon, Ivo Kahánek
PKF - Praque Philharmonia
Emmanuel Villaum - dirigent
10/2020 JANÁČKOVA FILHARMONIE OSTRAVA: studiové nahrávání, Velký sál Domu kultury, Ostrava
Kent Liaong Ko - Symphony 120 min.
Janáčkova filharmonie Ostrava
Stanislav Vavřínek - dirigent
09/2020 V ZAJETÍ VYSOKÝCH C: nahrávka koncertu abonentního cyklu A, Sukova síň Domu hudby - Pardubice
Hudba z oper a skladeb W. A. Mozarta, G. Rossiniho, N. Rimského-Korsakova, O. Respighiho, R. Leoncavalla a E. Lala
Komorní filharmonie Pardubice
Petr Nekoranec - tenor
Stanislav Vavřínek - dirigent
09/2020 studiové nahrávání skladby Jana Zástěry - Saltus Taranis, Dům kultury Teplice
- hudební režie: Pavel Kunčar
Severočeská filharmonie Teplice
Jan Zástěra - dirigent
09/2020 nahrávání koncertu STOLETÍ ARCIBISKUPA KARLA OTČENÁŠKA, kostel sv. Ondřeje - Třebechovice pod Orebem
Program: J. S. Bach, J. J. Quantz, A. Dvořák, L. Sluka, J. Strejc, A. Tučapský
Miriam Otčenášková, Kamila Hesová - housle
František Novák - varhany
Svatoondřejská ochola
- dirigent: Barbora Kovářová
08/2020 nahrávání skladby pro smyčcové kvarteto, kostel sv. Antonína Nový Hradec Králové
R. Haas - Fantazie na téma lidové písně
Královéhradecké kvarteto
Alena Hübnerová - I. housle
Petr Strejc - II. housle
Petr Kovář - viola
Diana Bartáková - violoncello
08/2020 - asistent zvukové režie při nahrávání: D. Šostakovič - Klavírní koncert č. 1 a č. 2, koncertní sál Domu kultury - Ostrava
Janáčkova filharmonie Ostrava, Cristian Macelaru - dirigent
Simon Trpčeski - klavír
- hudební režie: Markéta Janáčková
- zvuková režie: Aleš Dvořák
02/2020 zvuková postprodukce projektu prof. JANA VIČARA - Píseň starého blázna (vyšlo u vydavatelství ARCO DIVA)
- nahrávání zvukového materiálu: MgA. Jan Košulič
- 16 autorských a ranžovaných písní pro bigbandy
- střih, mixáž a mastering projektu
Hudební režie: Jan Košulič, Jan Vičar
01/2020 studiové nahrávání projektu Magdy Uhlířové - Fantazie na lidové písně (vyšlo u vydavatelství ARTA music)
- 13 autorských improvizací na lidové písně
- nahrávání, střih, mixáž a mastering projektu
- hudební režie: Magda Uhlířová, Jakub Stratílek
Magda Uhlířová - viola da gamba, diskantová viola da gamba, zpěv, perkuse
01/2020 zvukový záznam generální zkoušky a koncertu, sál Filharmonie Hradec Králové
Ondřej Kukal: Concertino pro harfu a smyčce – „Harfenianna“
Ivan Zelenka: Stabat Mater (premiéra)
- hudební režie: MgA. Pavel Kunčar
Kateřina Englichová harfa
Lucie Silkenová soprán
Hannah Esther Minutillo mezzosoprán
Michal Bragagnolo tenor
Ivo Hrachovec bas
Pražský filharmonický sbor
Filharmonie Hradec Králové
Miriam Němcová sbormistryně a dirigentka
01/2020 zvukový záznam koncertu Tuxedo Orchestra, music bar Náplavka Hradec Králové
Michaela Mervartová - zpěv
Nikoleta Spalasová - zpěv
Tomáš Hundža - zpěv
Marek Šulc - zpěv
Pavel Herzog - trubka
Štěpán Přibyl - trubka
Marcela Mádlíková - alt saxofon, klarinet
Tomáš Mucha - tenor saxofon, klarinet
Lucie Houdková - kapelnice, trombón
Martin Votava - bicí
Ondřej Jelínek - perkuse
Petr Svoboda - klávesy
Vladimír Šrámek - kytara
Jan Neruda - bas kytara
02/2020 nahrávání soutěžního videa k přijetí do orchestrální akademie ve Stockholmu, koncertní sál Na Střezině
- výběrové video pro konkurz do RSPO Orchestral Academy Stockholm (úspěšné přijetí)
Žofie Součková - příčná flétna
Lukáš Hrubeš - klavír
02/2020 VYSOKOŠKOLSKÝ UMĚLECKÝ SOUBOR UK: Aula Arcibiskupského gymnázia, Praha Nám. Míru
- nahrávací projekt vánočního CD s hudbou barokních kancionálů
- hudební režie: MgA. Pavel Kunčar
Adam Michna, Václav Karel Holan Rovenský
Vysokoškolský umělecký soubor UK v Praze
- smyčcový kvartet, kontrabas
- 3 zobcové flétny, 2 hoboje
- fagot, trubka
- varhanní pozitiv
Jakub Zicha - sbormistr a dirigent
02/2020 SQUADRA RISONANTE: studiové nahrávání profilového snímku, kostel Nanebevzetí Panny Marie, Velké náměstí Hradec Králové
- natáčení profilového CD pěveckého sboru Biskupského gymnázia HK
- hudební režie: MgA. Pavel Kunčar
Petra Ločárková - klavír
František Novák - sbormistr
02/2020 studiové nahrávání varhanní hudby, klášterní kostel Nanebevzetí Panny Marie, Police nad Metují
- hudební režie: MgA. Pavel Kunčar
Ladislav Šikut - varhany
03/2020 studiové nahrávání homilie 3. neděle postní, pro farnost Nový Hradec Králové
ThLic. Prokop Brož, Th.D. - mluvené slovo
2019
11/2019 CD HNILIČKA CHRUDIMSKÝ: studiové nahrávání, Husův sbor - Pardubice
Alois Hnilička (1826 - 1909): Smyčcové trio
Hniličkovo trio
Klára Křivská - housle
Aleš Křivský - viola
David Matoušek - violoncello
10/2019 CD HNILIČKA CHRUDIMSKÝ: studiové nahrávání, Husův sbor - Pardubice
Alois Hnilička (1826 - 1909): Stabat Mater pro 4 sólisty, 2 sbory a smyčcový orchestr
Marie Novotná - soprán
Inka Kořínková - alt
Vojtěch Pošvář - tenor
Denis Behina - bas
Salvátor Chrudim
VUS Pardubice
Komorní orchestr studentů konzervatoře Pardubice
Tomáš Židek - dirigent
09/2019 “Zápas století” zvuk pro reklamní spot Neruda Production: Boccatio hall, Hotel Bohemia-Praha
Antonín Dvořák - The New World Symphony No. 9: IV. Allegro con fuoco
PKF - Praque Philharmonia
Leoš Svárovský - dirigent
Jan Kraus - hlavní role
08/2019 SOUNDTRACK PODĚBRADY: studiové nahrávání filmové hudby, sál Filharmonie Hradec Králové
Matyáš Vonz - orchestrální hudba k připravované audioknize podle autora Terryho Pratchetta
Filharmonie Hradec Králové
Miriam Němcová - dirigent
07/2019 nahrávání koncertu vítězů Duškovy pěvecké soutěže: sál vily Bertramka, Praha 5
zvukový záznam z koncertu v kategiriích B1, B2, B3, A1 a A2
- realizováno pro Mozartovu obec v České republice
05/2019 CD HNILIČKA CHRUDIMSKÝ: studiové nahrávání varhan, kostel Nanebevzetí Panny Marie - Chrudim
Alois Hnilička (1826 - 1909): Sonáta fis moll, op. 165 pro varhany
Kateřina Holá - varhany
02/2019: studiové nahrávání orchestrální hudby, sál Filharmonie Hradec Králové
Ondřej Brousek - Kytice, scénická baletní hudba (vydal Supraphon)
Realizováno pro Komorní balet Praha
Petr Zuska scénář, choreografie a režie
Filharmonie Hradec Králové
Marko Ivanovič dirigent
02/2019 DIPLOMOVÝ PĚVECKÝ KONCERT: záznam koncertu, Aula C5, nám. Svobody Hradec Králové
Univerzita Hradec Králové, Hudební katedra
Nela Viktorová - soprán
02/2019 DIPLOMOVÝ PĚVECKÝ KONCERT: záznam koncertu, Aula C5, nám. Svobody Hradec Králové
Univerzita Hradec Králové, Hudební katedra
Kristýna Soukupová - soprán
02/2019 DIPLOMOVÝ VARHANNÍ KONCERT: záznam koncertu, Aula C5, nám. Svobody Hradec Králové
Univerzita Hradec Králové, Hudební katedra
Petra Ločárková - varhany
02/2019 Capella Ornamentata: studiové nahrávání staré hudby v tzv. autentické interpretaci na historické nástroje, sál ZUŠ Dačice
- Mariánská moteta, instrumentální hudba dochovaná v arcibiskupském archivu v Kroměříži
Arnold, Biber, Graziani, Mazák, Michna, Poglietti, Schmelzer, Valentini
Marie ROSOVÁ soprán
Lucie SEDLÁKOVÁ HŮLOVÁ barokní housle
Jaroslav KOCŮREK clarina
Jakub ZÍVALÍK barokní trombon
Michaela BIEGLEROVÁ dulcian
Miloslav ŠTUDENT arciloutna, barokní kytara
Tereza SAMSONOVÁ teorba
Marek ČERMÁK varhanní pozitiv, cembalo
Jitka MOLVOVÁ (KOUDELKOVÁ) zobcová flétna
Julie KUČEROVÁ zobcová flétna
Richard ŠEDA cink, zobcová flétna, umělecký vedoucí
01/2019 VOLÁ LONDÝN: zvukový záznam generální zkoušky a koncertu, sál Filharmonie Hradec Králové
Georg Friedrich Händel - Hudba k ohňostroji (Music for the Royal Fireworks) HWV 351
Ludwig van Beethoven - Klavírní koncert č. 2 B dur op. 19
Joseph Haydn - Symfonie č. 104 D dur Hob.I:104 – „Londýnská“
Filharmonie Hradec Králové
Vojtěch Spurný dirigent, klavír
Pozn. sólový klavírní part byl realizován na historickou kopii klavíru (hammerklavier)
2018
11/2018 záznam koncertu pro video: JURAJ FILAS - REQUIEM "ORATIO SPEI" (Modlitba naděje), Katedrála sv. Víta, Pražský hrad
Anda-Louise Bogza (RUM) - soprán
Matthew Plenk (USA) - tenor
Filip Bandžak - baryton
Kühnuv smíšený sbor
Jaroslav Brych - sbormistr
Filharmonie Hradec Králové
István Dénes - dirigent
10/2018 DVOŘÁKOVY DUCHOVNÍ HARMONIE: zvukový záznam koncertu v kostele sv. Mořice, Kroměříž
A. DVOŘÁK: Te Deum, op. 103
A. DVOŘÁK: Biblické písně, op. 99
A. DVOŘÁK: Agnus Dei (ze Mše D-dur)
A. DVOŘÁK: Introduzione e coro, z oratoria Svatá Ludmila, op. 71
PAVLA VYKOPALOVÁ, soprán
MARKÉTA CUKROVÁ, alt
PAVEL VALENTA, tenor
JAROSLAV PATOČKA, bas
ČESKÝ FILHARMONICKÝ SBOR BRNO, sbormistr PETR FIALA
FILHARMONIE BOHUSLAVA MARTINŮ
FRANTIŠEK MACEK, dirigent
09/2018 JANÁČKOVA FILHARMONIE OSTRAVA: studiové nahrávání, Velký sál Domu kultury, Ostrava
S. Rachmaninov - Koncert pro klavír a orchestr č. 3
Janáčkova filharmonie Ostrava
Ian Gindes - klavír (USA)
07/2018 IFLAUTISTI - THE LONDON RECORDER QUARTET: studiové nahrávání, kostel sv. Kunhuty, Hlína (Brno-venkov)
Realizováno pro vydavatelství Supraphon
Hudební režie: Pavel Kunčar
Jitka Konečná
Ilona Veselovská
Doris Lindner
Yu-Ching Chao
06/2018 KONCERT GÉNIA RANÉHO BAROKA CLAUDIA MONTEVERDIHO: záznam z koncertu, kostel sv. Antonína, Nový Hradec Králové
Vokální soubor EnRe
Lucie Strejcová - soprán
Veronika Kladivová - soprán
Klára Grygerková - alt, varhanní positiv
Lucie Hrubešová - alt
Lukáš Hrubeš - tenor, varhanní positiv
Kamil Remeš - theorba
Ladislav Horký - viola da gamba
Lukáš Grygerek - bas. varhanní positiv, zobcová ftétna, umělecké vedení
06/2018 HRADECKÁ NOKTURNA: záznam z koncertu, Rudolfinum Obchodní akademie, Pospíšilova tř. Hradec Králové
Klarinetový soubor Cantarina Clarinete
Hanka Tauchmanová - klarinet
Jana Lahodná - klarinet
Jana Černohouzová - klarinet
Věrka Kestřánková - basklarinet
06/2018 DIPLOMOVÝ KLAVÍRNÍ KONCERT: koncertní síň Petra Ebena (Regiocentrum), Pivovarské náměstí, Hradec Králové
Lucie Slaninová ze třídy MgA. Jiřího Paška
Program: Beethoven, Medtner, Janáček, Trojan
Spoluúčinkuje: Lenka Slaninová - akordeon
05/2018 HRADECKÁ NOKTURNA: záznam z koncertu, Rudolfinum Obchodní akademie, Pospíšilova tř. Hradec Králové
Podtitul: Život po smrti - Carl Friedrich Abel, poslední virtuóz violy da gamba
Petr Wagner - viola da gamba
Helena Matyášová - violoncello
05/2018 ABSOLVENTSKÝ KONCERT STUDENTŮ KONZERVATOŘE PARDUBICE: Malý sál, Dům hudby Pardubice
Klára Pošvářová - viola
Milena Šolcová - kytara
03/2018 VYSOKOŠKOLSKÝ UMĚLECKÝ SOUBOR UK: Aula Arcibiskupského gymnázia, Praha Nám. Míru
Petr Eben: Pražské Te Deum, skladby a capella
Vysokoškolský umělecký soubor UK v Praze
Členové PKF - žesťová sekce
Jakub Zicha - sbormistr
2017
VÁNOČNÍ KONCERT SPS KÁCOV: Sokolovna Nové Město nad Metují
C. Orff - Carnina Burana (O. Fortuna)
J. J. Ryba: II. Česká mše půlnoční
SPS Kácov Nové Město n. Metují
Novoměstská filharmonie
- ozvučení koncertu
ADVENTNÍ KONCERT BISKUPSKÉHO GYMNÁZIA BOHUSLAVA BALBÍNA: kostel Nanebevzetí Panny Marie, Hradec Králové
Kytarové kvarteto ZUŠ Střezina
literárně-dramatické pásmo primánů
smíšený sbor Squadra Risonante
- ozvučení koncertu
KONCERT BIG-BANDU JIŘÍHO PAVLÍKA: Velký sál Kongresového centra Aldis, Hradec Králové
BB Jiřího Pavlíka
kapela Gramofon
host: Petr Sovič
VYSOKOŠKOLSKÝ UMĚLECKÝ SOUBOR UK: Aula Arcibiskupského gymnázia, Praha Nám. Míru
Zdeněk Lukáš - Requiem, Te Deum, Dona nobis pacem
- skladby pro smíšený pěvecký sbor a cappella
Vysokoškolský umělecký soubor UK v Praze
Jakub Zicha - sbormistr
AUDIOKNIHA: Pavel "Hirax" Baričák - Slabikář štěstí: 1. díl
Vítek Martinec - mluvené slovo
VYSOKOŠKOLSKÝ UMĚLECKÝ SOUBOR PARDUBICE: studiové nahrávání, Aula FEL Univerzity Pardubice
Hudba autorů: J. Teml, J. Malát, J. Křička, T. Židek
Vysokoškolský umělecký soubor Pardubice
Tomáš Židek - sbormistr
MORAVSKÁ FILHARMONIE OLOMOUC: studiové nahrávání soudobé hudby, Reduta Olomouc
- zvuková režie pro hudební vydavatelství PARMA Recordings (USA)
Spolupráce: Bob Lord (objednavatel -PARMA), Jan Košulič - hudební režie
autoři: De Sena - Deciphered Reverence, Vega - Red Rock
Moravská filharmonie Olomouc
Petr Vronský - dirigent
PETRA POLÁČKOVÁ - GUITAR: studiové nahrávání kytarového CD, Klášterní kostel sv. Markéty, Podlažice
Sylvius Leopold Weiss - Loutnové suity
Petra Poláčková - kytara
VARHANY NOVÝ HRADEC KRÁLOVÉ: studiové nahrávání, Kostel sv. Antonína, Nový Hradec Králové
J. P. Sweelinck-Fantasia Chromatica
J. S. Bach-Fantasia c moll, Fantasia g moll
C. P. E. Bach-Fantasie a Fuga
J. K. Kuchař-Fantasie e moll
M. Kabeláč-Fantasie d moll
Varhany z dílny: Kánský-Brachtl
Pavel Svoboda - varhany
ZÁVĚREČNÝ KONCERT FESTIVALU BACH for ALL: Chrám Matky Boží před Týnem, Praha 1
Velikonoční oratorium BWV 249, Magnificat D-dur BWV 243
PRAGUE CONSERVATORY BAROQUE ORCHESTRA
KÜHN MIXED CHOIR
Michaela Popik–Kuštěková - soprano
Jolana Slavíková – soprano
Markéta Cukrová - alto
Jaroslav Březina - tenor
Jiří Miroslav Procházka - bas
Jakub Kydlíček – conductor
ZÁVĚREČNÝ BAKALÁŘSKÝ KONCERT: Aula C5, nám. Svobody 301, Hradec Králové
Univerzita Hradec Králové, Hudební katedra
Barbora Tomášková - soprán
Michal Chrobák - klavír
SMILING STRING ORCHESTRA: studiová nahrávka, Filharmonie Hradec Králové
Skladby: filmová hudba R. Potrman, J. S. Bach
Mikuláš Ježek - dirigent
DUCHOVNÍ HUDBA PETRA EBENA A ZDEŇKA LUKÁŠE - Bazilika sv. Petra a Pavla, Praha-Vyšehrad
P. Eben - Missa Adventus et Quadragesimae
Z. Lukáš - Modlitba ghanských křesťanů
Vysokoškolský umělecký soubor UK v Praze
Jan Kalfus - varhany
Jakub Zicha - sbormistr
SLAVNOSTNÍ ZAHAJOVACÍ GALAKONCERT MHF LETOHRAD - Mé filmové lásky, Letohrad-Tvrz Orlice
Gabriela Demeterová v houslovém koncertu „Klíč k zahradám“ a Markových aranžích hudby k filmům Pán prstenů, Vzpomínky na Afriku, Frantic, Tenkrát na Západě, Profesionál, Schindlerův seznam, Piráti z Karibiku
Gabriela Demeterová housle
Filharmonie Hradec Králové
Kryštof Marek dirigent
- ozvučení open air koncertu
DIPLOMOVÝ KONCERT: záznam koncertu, koncertní síň Petra Ebena - Regiocentrum Hradec Králové
Univerzita Hradec Králové, Hudební katedra
Eva Lerchová - klavír
Program: J. Haydn, S. Prokofjev
KRÁLOVÉHRADECKÝ DĚTSKÝ SBOR Jitro: studiové nahrávání, Městská hudební síň, Hradec Králové
Hudba autorů: J. B. Foerstera, L. Cohena a dalších
Krávéhradecký dětský sbor Jitro
prof. Jiří Skopal - sbormistr
ZÁVĚREČNÝ BAKALÁŘSKÝ KONCERT: záznam koncertu, Aula C5, nám. Svobody Hradec Králové
Univerzita Hradec Králové, Hudební katedra
Nikola Horská - soprán
HRADECKÉ KOMORNÍ TUCTETO: studiové nahrávání, showroom spol. C. Bechstein
Tomáš Vespalec - sbormistr
MORAVSKÁ FILHARMONIE OLOMOUC: studiová nahrávka soudobé hudby, komorní smyčcový orchestr, Reduta Olomouc
Moravská filharmonie Olomouc
2016
JANÁČKOVA FILHARMONIE OSTRAVA: studiové nahrávání orchestrálních skladeb pro autorku, nahrávací studio JFO
Janáčkova filharmonie Ostrava
Nokuthula Ngwenyama - housle, viola (USA)
Anthony Armore - dirigent (AUT)
G. VERDI - MESSA DA REQUIEM: záznam koncertu, kostel sv. Antonína, Praha 7-Holešovice
Vysokoškolský umělecký soubor UK
Chor St. Stephan Karlsruhe
Severočeská Filharmonie Teplice
Anda-Louise Bogza - soprán
Stanislava Jirků - alt
Paolo Lardizzone - tenor
Martin Gurbal' - bas
Jakub Zicha - dirigent
PH. McCONNELL - SYMPHONY NO. 2: studiová nahrávka symfonie pro autora, Reduta Olomouc
Moravská filharmonie Olomouc
Ph. McConnell (CAN) - dirigent
CUNNINGHAM - STRING QUARTET No. 3: studiová nahrávka soudobého smyčcového kvartetu , Reduta Olomouc
Smyčcový kvartet Moravské filharmonie Olomouc
- nahrávání zvukového materiálu pro americké hudební vydavatelstvé PARMA RECORDINGS
A. VIVALDI - GLORIA: záznam koncertu pro Univerzitu Hradec Králové, kostel Nanebevzetí Panny Marie, Hradec Králové
Smíšený sbor a orchestr Univerzity Hradec Králové
Jiří Skopal - dirigent
GREGORIÁNSKÝ CHORÁL: studiová nahrávka chorální scholy z Hradce Králové, kostel Nejsvětější Trojice, Hospital Kuks
- hudební režie, spolupráce se zvukovým mistrem PhDr. Alešem Dvořákem
SEDLÁČEK QUARTET, LUKÁŠ PAVLÍČEK: studiová nahrávka, kostel ČCE na Korunní, Praha-Vinohrady
Lukáš Pavlíček - hoboj
Sedláčkovo kvarteto
- v distribuci sítě Bontonland
ITALIAN OPERA: studiová nahrávka, kostel ČCE na Korunní, Praha-Vinohrady
- studiové nahrávání árií z období klasicismu na kopie historických hudebních nástrojů
- nahrávání zvukového materiálu pro PhDr. Aleše Dvořáka, vydal Supraphon
CONCENTUS MORAVIAE 2016: záznam koncertu pro festival Concentus Moraviae, Dům kultury Jihlava
Dover Quartet (USA)
David Mareček - klavír
- pro ČRo Brno
H. I .F. BIBER - ROSARY SONATAS: 2CD, studiová nahrávka kompletu Růžencových sonát, Arcibiskupství pražské
Yuval Waldman - housle (USA)
Josef Kšica - pozitiv, cembalo
Petr Hejný - barokní violoncello
Luboš Hucek - fagot
Pavel Pospíšil - kontrabas
PĚVECKÉ SBORY PŘELOUČ: studiový snímek pěveckých sborů, sbor ČCE v Přelouči
Anna Pokorná - sbormistr
VARHANY V KOSTELE BOŽSKÉHO SRDCE PÁNĚ: studiová nahrávka, Kostel Božského Srdce Páně v Hradci Králové
Jan Fajfr - varhany
2015
H. I. F. BIBER - RŮŽENCOVÉ SONÁTY (výběr): live nahrávka, kaple. sv. Josefa, Hradec Králové
Lucie Sedláková-Hůlová housle
Jiřina Dvořáková-Marešová varhany
MÁJOVÝ KONCERT PS Continuo: live nahrávka, Sukova síň Domu hudby, Pardubice
Alfréd Strejček - recitace
Basbaryton - Jaroslav Patočka
CONCENTUS MORAVIAE 2015 - Bach på Svenska: live nahrávka pro ČRo Brno, Zámek Náměšť nad Oslavou
Lisa Rydberg - housle
Gunnar Idenstam - harmonium
- pro ČRo Brno
JAN VIČAR: Zachodí slunéčko, V. ŘÍHOVSKÝ: Směs národních písní: studiový snímek, Husův sbor Pardubice
Vysokoškolský umělecký soubor Pardubice
Hudební režie: Pavel Kunčar (HAMU)
CONFERENCE FRONTIERS OF QUANTUM AND MESOSCOPIC THERMODYNAMICS 2015
- záznam koncertu konference, kostel sv. Šimona a Judy, Praha
M. Kejmar - trumpet, flugelhorn
J. Kšica - organ
CONFERENCE FRONTIERS OF QUANTUM AND MESOSCOPIC THERMODYNAMICS 2015
- záznam koncertu, Katedrála sv. Víta, Praha
Prague Castle Trumpeters
Yuval Waldman - housle (USA)
Josef Kšica - cembalo
CONFERENCE FRONTIERS OF QUANTUM AND MESOSCOPIC THERMODYNAMICS 2015
- záznam koncertu, kostel sv. Markéty-Břevnovský klášter, Praha
Yuval Waldman - housle
Josef Kšica - varhany
M. RAICHL - Jarní směska lidových písní: demo snímek
Královéhradecký dětský sbor Jitro
prof. Jiří Skopal - sbormistr
ČESKÉ BAROKNÍ VÁNOCE: studiová nahrávka pěveckého sboru, Husův sbor, Pardubice
VUS Pardubice
Tomáš Židek - sbormistr
NÁRODNÍ FESTIVAL neprofesionálních komorních a symfonických těles: záznam koncertu, sál Filharmonie Hradec Králové
Komorní orchestr Univerzity Hradec Králové, DIJazzTiva
Komorní orchestr Jaroslava Kociana
Novoměstská filharmonie
2014
POHÁDKA ČESKÝCH VÁNOC: zapomenutá hudba 19. a pol. 20. století: studiová nahrávka, kostel sv. Vojtěcha, Broumov
- vydalo vydavatelství Rosa s. r. o. (RD2407)
JITRO AT THE PRAQUE SPRING FESTIVAL: live nahrávka z festivalu Pražské jaro, kostel sv. Šimona a Judy, Praha
Královéhradecký dětský sbor Jitro
prof. Jiří Skopal - sbormistr
- vydalo vydavatelství AMABILE (AM 0046-2)
KRÁLOVÉHRADECKÉ VARHANY: studiová nahrávka, vydalo Biskupství královéhradecké vlastním nákladem
Kostel Nanebevzetí Panny Marie
Kaple sv. Josefa
Kostel sv. Anny v Kuklenách
Kostel sv. Jana Křtitele na Zámečku
Kaple Panny Marie Na Rožberku
Kostel sv. Antonína, Nový Hradec Králové
Kostel Božského Srdce Páně, Pražské předměstí
Aula Pedagogické fakulty, Univerzity Hradec Králové
Kostel sv. Pavla na Pouchově
Katedrála sv. Ducha - Velké náměstí
- varhaníci: Václav Uhlíř, Jan Fajfr, Michal Novenko, František Vaníček, Magdalena Jíšová, Jakub Stratílek
A. DVOŘÁK - STABAT MATER: záznam koncertu, Katedrála sv. Ducha Hradec Králové
J. J. RYBA - ČESKÁ MŠE VÁNOČNÍ "HEJ MISTŘE": záznam koncertu, Klášterní kostel sv. Augustina, Vrchlabí
KHDS JITRO: záznam koncertu, Městská hudební síň Hradec Králové
GUITAR FESTIVAL MIKULOV: zvukový záznam mezinárodního kytarového festivalu, Nástupní sál zámku Mikulov
Florian Larousse (FR)
Paul O'Dette (USA)
Hedvika Švendová (CZ)
Jon Gomm (USA)
Zoran Dukić (CRO)
Duo Siquiera-Lima (ARG)
GUITAR FESTIVAL MIKULOV: studiová kompilace
- sestava kompilace nahrávek z kytarového festivalu
ČESKÁ VÁNOČNÍ HUDBA 20. STOLETÍ: studiová nahrávka, Městská hudební síň, Hradec Králové
Smíšený sbor Jitro, z. s.
Helena Tamelová - soprán
Jaroslav Patočka - bas
Přemysl Kčica - varhany
Jan Fajfr - sbormistr
2013
ČESKÉ MŠE: studiová nahrávka, Sál B. Martinů HAMU, Praha
J. Suk - Mše B dur "Křečovická"
- vydalo vydavatelství ArcoDiva (UP 0117 - 2 231 DDD FP (CD))
Marta Fadljevičová - soprán
Jana Tuková - alt
Ondřej Socha - tenor
Jan Morávek - bas
Vladimír Jelínek - varhany
Komorní ansámbl mladých Praha (uměl. ved. Chuhei Iwasaki)
Vysokoškolský umělecký soubor UK (uměl. ved. Jakub Zicha)
dirigent: Jakub Zicha
Hudební režie: Lukáš Matoušek
Supervize: Aleš Dvořák
- diplomová nahrávka
ČESKÁ FILHARMONIE: záznam koncertu, Dvořákova síň, Rudolfinum Praha
A. Bruckner - Ave Maria, moteto pro smíšený sbor a capella
F. Poulenc - Rozhovory karmelitánek, finále z opery
K. Szymanovskij - Stabat mater op. 53
H. Berlioz - Fantastická symfonie op. 14
Česká filharmonie
Simona HOUDA ŠATUROVÁ – soprán
Wiebke LEHMKUHL – alt
Krzysztof SZUMANSKI – baryton
Pražský filharmonický sbor Lukáš VASILEK – sbormistr
Manfred HONECK – dirigent
- praxe u zvukového mistra Oldřicha Slezáka
VEČER FILMOVÉ HUDBY: záznam koncertu, Dvořákova síň, Rudolfinum Praha
Pražský filmový orchestr
Jiří Korynta - dirigent
- praxe u zvukového mistra Oldřicha Slezáka
SYMFONICKÝ ORCHESTR HL. M. PRAHY FOK: záznam koncertu, Smetanova síň Obecního domu, Praha
R. Schumann: Manfred, op. 115
S. Bodorová: Symfonie č. 1 pro bicí a velký symfonický orchestr (světová premiéra)
Camille Saint–Saëns: Symfonie č. 3 c moll „Varhanní“, op. 78
Symfonický orchestr Hl. M. Prahy FOK
Dama Dama - soubor bicích nástrojů
Pavel Černý - varhany
Jiří Kout - dirigent
- praxe u zvukového mistra Václava Roubala
ABSOLVENTSKÝ KONCERT: Galerie HAMU, Praha
Denisa Martínková - cembalo
ABSOLVENTSKÝ KONCERT: Galerie HAMU, Praha
Kristýna Konečná-cembalo
PRAGUE PROMS: záznam koncertu, Smetanova síň Obecního domu, Praha
Ráchel Skleničková - klavír
Český národní symfonický orchestr
Steven Mercurio - dirigent
VARHANNÍ KONCERT: záznam koncertu, kostel Božského Srdce Páně v Hradci Králové
Jan Fajfr- varhany
"HANA WA SAKU": zvuk pro video k projektu podpory obětí katastrofy japonské atomové elektrárny Fukušima
Královéhradecký dětský sbor Jitro
prof. Jiří Skopal - sbormistr
- video získalo ocenění japonské celostátní televize
ABSOLVENTSKÝ KONCERT: Respirium HAMU, Praha
Kristýna Konečná - cembalo
SMYČCOVÉ KVARTETY: studiová nahrávka, Atrium Praha-Žižkov
L. Janáček, W. A. Mozart - Smyčcové kvartety
Sedláčkovo kvarteto
BAREVNÉ PIANO: studiová nahrávka klavírní třídy T. Malířové, Muzeum PETROF, Hradec Králové
A. TUČAPSKÝ - ČESKÉ VIGILIE: záznam projektu VUS UK, Bazilika sv. Jakuba, Praha 1
- světová premiéra souborného provedení díla
Vysokoškolský umělecký soubor UK (uměl. ved. Jakub Zicha)
dirigent: Jakub Zicha
2012
ABSOLVENTSKÝ KONCERT JAMU: Jan Strakoš - dirigování sboru, chrám sv. Jana a Pavla Frýdek-Místek
M. A. Charpentier - Messe de Minuit
AKADEMIČTÍ KOMORNÍ SÓLISTÉ: záznam koncertu, Sál B. Martinů HAMU, Praha
Ivana Čabalová - klavír
Miloš Guth - zpěv
Petr Jiříkovský - dirigent
"NEDĚLNÍ ODPOLEDNE VE VERSAILLES": záznam koncertu, kaple Zjevení Páně, Smiřice
Baroque Blond Ensemble
SMÍŠENÝ PĚVECKÝ SBOR CONTINUO PARDUBICE: studiová nahrávka, Husův sbor Pardubice
- J. Arcadelt, P. Certon, A. Dvořák, Z. Lukáš
FILHARMONIE VE SKALÁCH: záznam koncertu pro DVD, open-air koncert v Adršpachu
Filharmonie Hradec Králové
ABSOLVENTSKÝ KONCERT: Sál B. Martinů, HAMU Praha
Karel Chudý - violoncello
Vít Chudý - housle
Ladislav Doležel - klavír
Petra Žďárská - cembalo
Přemysl Kšica - varhany
ABSOLVENTSKÝ ORCHESTRÁLNÍ KONCERT: Sál B. Martinů, HAMU Praha
Filharmonie Hradec Králové
Markéta Cukrová - mezzosoprán
Michal Hájek - dirigent
ABSOLVENTSKÝ KONCERT: Galerie HAMU, Praha
Petra Žďárská - cembalo
J. MASSENET - MEDITACE: nahrávka pro DVD, Kostel sv. Jiljí, Dominikánský kláštěr Praha
M. KUX, L. SOMMER - smyčcové kvartety: studiová nahrávka, kostel ČCE na Korunní, Praha-Vinohrady
Sedláčkovo kvarteto
ABSOLVENTSKÝ KONCERT: Městská hudební síň, Hradec Králové
KHDS Jitro, DPS Jitříčko
I. Hurník - Missa "Vinea Crucis"
ART OF LIVING: zvukový záznam pro DVD z projektu Speciálních škol Hradec Králové, sál Filharmonie Hradec Králové
Filharmonie Hradec Králové
Dětský divadelní soubor Slunovrat
Ondřej Kukal - dirigent
ABSOLVENTSKÝ KONCERT: Galerie HAMU, Praha
Tomáš Bijok - zpěv
NAHRÁVKA PRO SOUTĚŽ PRAŽSKÉ JARO: studiová nahrávka, zvukové studio HAMU
Vilma Petrusová - lesní roh
2011
VELKÝ SYMFONICKÝ CYKLUS 1/2011: záznam koncertu řady A4, sál Filharmonie Hradec Králové
Filharmonie Hradec Králové
A. DVOŘÁK: Smyčcový kvartet d-moll, op. 34, Sál B. Martinů HAMU, Praha
Sedláčkovo kvarteto
Hudební režie: Petr Gablas
Supervize: Aleš Dvořák
- bakalářská nahrávka
EUROPEAN SAXOPHONE ENSEMBLE: live nahrávka koncertu, sál B. Martinů HAMU, Praha
ABSOLVENTSKÝ KONCERT: Galerie HAMU, Praha
Jan Zemen - violoncello
J. BRAHMS - Sonáta pro housle a klavír č. 3 d-moll: studiový snímek, zvukové studio HAMU
Hudební režie: Pavel Kunčar
BAKALÁŘSKÝ KONCERT: Galerie HAMU, Praha
Kristýna Kočová - housle
ABSOLVENTSKÝ KONCERT: sál B. Martinů HAMU, Praha
Olena Ivanenko - klavír
BAKALÁŘSKÝ KONCERT: Galerie HAMU, Praha
Lucie Dittrichová - klarinet
ABSOLVENTSKÝ KONCERT: Galerie HAMU, Praha
J. S. Bach - Temperovaný klavír
Markéta Čechová - cembalo
"4.13" TIMOTEJ: studiová nahrávka křesťanské rockové skupiny Timotej, Vila Theodora Kejzlara Červený Kostelec
- album obsahuje 6 písní: Nádherná, Prosím, Jeden, Train, Odpouštíš a Cool život
DONATIO: studiová nahrávka pěveckého sboru, Husův sbor Pardubice
A. Dvořák - Mše D dur "Lužanská", op. 86
J. B. Foerster - Stabat Mater, op. 56
VUS Pardubice
Michal Hanuš - varhany
Tomáš Židek - sbormistr
OHLASY DÁVNÝCH ČASŮ: záznam koncertu, Sál B. Martinů HAMU, Praha
Vysokoškolský umělecký soubor UK
uměl. ved. Jakub Zicha
2010
KONCERT DUCHOVNÍ HUDBY: záznam koncertu, Kostel sv. Karla Boromejského, Praha
Anna Biolková - varhany
VELKÝ SYMFONICKÝ CYKLUS 3/2010: záznam koncertu řady A6, sál Filharmonie Hradec Králové
Filharmonie Hradec Králové
Vilém Veverka- hoboj
J. BRAHMS - NĚMECKÉ REQUIEM: nahrávka z koncertu, kostel sv. Antonína-Strossmayerovo náměstí, Praha
Pražská komorní filarmonie
Vysokoškolský umělecký soubor UK
Chor St. Stephan Karlsruhe (DE)
Monika Brychtová - soprán
František Zahradníček - bas
Jakub Zicha - dirigent
NAHRÁVKA PRO SOUTĚŽ PRAŽSKÉ JARO: studiová nahrávka, sál B. Martinů, HAMU Praha
Ladislav Doležel - klavír
L. V. BEETHOVEN - MISSA SOLEMNIS: záznam koncertu, kostel sv. Petra a Pavla, Varnsdorf
- slavnostní provedení díla ke 180. výročí 1. liturgické premiéry skladby
Severočeský filharmonický sbor Česká Lípa
Filharmonie Hradec Králové
DVOJE VARHANY KOSTELA SV. JAKUBA: studiový snímek, kostel sv. Jakuba, Kutná Hora
Michal Hanuš - varhany
ABSOLVENTSKÝ KONCERT: Galerie HAMU, Praha
P. Mašlaň- violoncello
NICOLAS DE GRIGNY - varhanní barokní mše: záznam koncertu, kostel sv. J.Nepomuckého, Prostějov
Karel Hiner - varhany
ABSOLVENTSKÝ KONCERT KONZERVATOŘE PARDUBICE: Rytířský sál zámku Pardubice
Petra Poláčková - kytara
Pavla Klepeštová - soprán
ABSOLVENTSKÝ KONCERT: sál B. Martinů, HAMU Praha
Pavel Svoboda - varhany
J. J. RYBA - ČESKÁ MŠE VÁNOČNÍ "HEJ MISTŘE": záznam z projektu Speciálních škol HK, sál FHK
12/2010
ROČNÍKOVÝ KONCERT: Galerie HAMU, Praha
Zdeňka Švehláková, Marie Erlebachová - klavír
ABSOLVENTSKÝ KONCERT: Malý sál Domu hudby, Pardubice
Vít Chudý - housle
ABSOLVENTSKÝ KONCERT: nahrávka závěrečného koncertu, aula IPUS Ostrava
Z.Tvrzníková - zpěv
2009
VELKÝ SYMFONICKÝ CYKLUS 1/2009: záznam koncertu řady A4, sál Filharmonie Hradec Králové
Filharmonie Hradec Králové
Ivan Moravec- klavír
VELKÝ SYMFONICKÝ CYKLUS 2/2009: záznam koncertu řady A5, sál Filharmonie Hradec Králové
Filharmonie Hradec Králové
VELKÝ SYMFONICKÝ CYKLUS 3/2009: záznam koncertu řady A6, sál Filharmonie Hradec Králové
Filharmonie Hradec Králové
BENEFIČNÍ KONCERT - SPECIÁLNÍ ŠKOLY HK 11/2009: záznam projektu pro DVD, sál Filharmonie Hradec Králové
Filharmonie Hradec Králové
BENEFIČNÍ KONCERT: chrám sv. Ludmily na nám. Míru, Praha
Aleš Briscein - zpěv
Lucie Žáková - varhany
VELKÝ SYMFONICKÝ CYKLUS 1/2009: záznam koncertu, sál Filharmonie Hradec Králové
A. Bruckner - Symphony No. 9 D minor
Filharmonie Hradec Králové
VELKÝ SYMFONICKÝ CYKLUS 12/2009: záznam koncertu řady A3, sál Filharmonie Hradec Králové
O. Kukal - Flautianna
Filharmonie Hradec Králové
Ondřej Kukal - dirigent
VELKÝ SYMFONICKÝ CYKLUS 4/2009: záznam koncertu, sál Filharmonie Hradec Králové
N. Rimskij-Korsakov - "Šeherezáda" op. 35, symfonická suita
Filharmonie Hradec Králové
VARHANY-ZÁMEK LITOMYŠL: studiový snímek pro ČRo, kaple zámku Litomyšl
Lucie Žáková - varhany
VARHANY V KOSTELE POVÝŠENÍ SV. KŘÍŽE, LITOMYŠL: studiový snímek varhan pro webové stránky
Martin Kubát - varhany
ABSOLVENTSKÝ KONCERT: sál B. Martinů, HAMU Praha
Přemysl Kšica - varhany
TANGO BANDONEON KONCERT 11/2009: záznam koncertu z projektu, sál Filharmonie Hradec Králové
Filharmonie Hradec Králové
ABSOLVENTSKÝ KONCERT: Galerie HAMU, Praha
V. Panochová - housle
J. VIČAR - POUČENÍ ŠURUPPAKOVO: studiová nahrávka, zvukové studio HAMU, Praha
- studiová nahrávka unikátní kompozice pro harfu a zpěvní hlas
2008
VELKÝ SYMFONICKÝ CYKLUS 11/2008: záznam koncertu, sál Filharmonie Hradec Králové
A. Dvořák - Symfonie č. 6 G dur
Filharmonie Hradec Králové
VELKÝ SYMFONICKÝ CYKLUS 6/2008: záznam koncertu z řady A5, sál Filharmonie Hradec Králové
Filharmonie Hradec Králové
VELKÝ SYMFONICKÝ CYKLUS 3/2008: záznam koncertu z řady A8, sál Filharmonie Hradec Králové
Filharmonie Hradec Králové
Andreas Sebastian Weiser - dirigent
EUROPERA 2008: záznam koncertu, sál Filharmonie Hradec Králové
C. Orff - Carmina Burana
Filharmonie Hradec Králové
ABSOLVENTSKÝ KONCERT Univerzity Hradec Králové: kostel sv. Antonína, Nový Hradec Králové
Jindra Novotná - varhany
JAN JIRÁSEK - DEMO NAHRÁVKA OPERY: Husův sbor Pardubice
- nahrávka díla pro potřeby autora
Jan Míšek - dirigent
VARHANNÍ KONCERT Univerzity Hradec Králové: Katedrála sv. Ducha, Hradec Králové
Vlastimil Kovář, Jan Strakoš - varhany
L. V. BEETHOVEN - MISSA SOLEMNIS: záznam koncertu, Katedrála sv. Ducha, Hradec Králové
Severočeský filharmonický sbor Česká Lípa
Filharmonie Hradec Králové
ABSOLVENTSKÝ KONCERT Univerzity Hradec Králové: kostel sv. Antonína, Nový Hradec Králové
Jan Lorenc, Martin Beran - varhany
VELKÝ SYMFONICKÝ CYKLUS 2/2008: záznam koncertu z řady A7, sál Filharmonie Hradec Králové
Filharmonie Hradec Králové
MALÝ SYMFONICKÝ CYKLUS 3/2008: záznam koncertu řady MC4 a MC6, sál Filharmonie Hradec Králové
Filharmonie Hradec Králové
ABSOLVENTSKÝ KONCERT Univerzity Hradec Králové: kostel Nanebevzetí Panny Marie, Hradec Králové
Gregoriánský chorál, A. V. Michna
Jan Lorenc - dirigent
KONCERT SPS SMETANA 3/2008: záznam sborového koncertu z řady S4, sál Filharmonie Hradec Králové
Smíšený pěvecký sbor Smetana
Lenka Lipenská - sbormistr
2007
DEN VYSOKOMÝTSKÝCH VARHAN: záznam koncertu, kostel sv. Vavřince, Vysoké Mýto
Václav Uhlíř, Jan Fajfr - varhany
DIPLOMOVÝ KONCERT Univerzity Hradec Králové: kostel sv. Ondřeje, Třebechovice pod Orebem
Jana Černá - varhany
KONCERT SBORY Z OPER 5/2007: záznam koncertu, sál Filharmonie Hradec Králové
Smíšený pěvecký sbor Smetana
G. FAURÉ - REQUIEM: záznam koncertu studentů UHK, kostel Nanebevzetí Panny Marie, Hradec Králové
Martin Kubát - varhany
Jan Strakoš - dirigent
OPEN AIR FESTIVAL 7/2007: nádvoří Nového Adalbertina, Hradec Králové
C. Bizet - Carmen
T. Hanzlík - Endymio
Filharmonie Hradec Králové
VARHANNÍ KONTERT 8/2007: zvukový záznam, kostel Povýšení sv. Kříže v Litomyšli
Lucie Žáková - varhany
VELKÝ SYMFONICKÝ CYKLUS 6/2007: záznam koncertu, sál Filharmonie Hradec Králové
Filharmonie Hradec Králové
ABSOLVENTSKÝ KONCERT Univerzity Hradec Králové: kostel sv. Antonína, Nový Hradec Králové
Jana Marta Černá - varhany
VÝCHOVNÝ KONCERT Univerzity Hradec Králové: Městská hudební síň, Hradec Králové
P. Eben - cyklus skladeb Job
ABSOLVENTSKÝ KONCERT Univerzity Hradec Králové: kostel sv. Antonína, Nový Hradec Králové
Ludmila Regnerová, Petra Faltová - varhany
2006
A. DVOŘÁK - STABAT MATER 4/2006: dokumentární záznam, kostel Nanebevzetí Panny Marie, Chrudim
Otakar Tvrdý - dirigent
ADVENTNÍ KONCERT Univerzity Hradec Králové 12/2006: dokumentární záznam, kostel Nanebevzetí Panny Marie, HK
DIPLOMOVÝ KONCERT Univerzity Hradec Králové 10/2006: kostel Povýšení sv. Kříže v Litomyšli
Petr Jiříček - varhany
G. B. PERGOLESI - STABAT MATER 4/2006: zvukový záznam koncertu, kostel Nanebevzetí Panny Marie, HK
Pěvecký sbor studentů Hudební katedry UHK
Jan Strakoš - dirigent
GREGORIÁNSKÝ CHORÁL: live nahrávka chorální scholy, kostel Povýšení sv. Kříže v Litomyšli
KONCERT SPS SMETANA 1/2006: záznam koncertu, Městská hudební síň, Hradec Králové
W. A. MOZART - KONCERTY PRO LESNÍ ROH: dokumentární záznam, Rytířský sál zámku Pardubice
Otakar Tvrdý - lesní roh, dirigent
BAKALÁŘSKÝ KONCERT UHK: kostel sv. Ondřeje, Třebechovice pod Orebem
Jana Černá - varhany
BAKALÁŘSKÝ KONCERT UHK: kostel Nanebevzetí Panny Marie, sv. Klimenta a Městská hudební síň HK
Lenka Lipenská - varhany
2005
KONCERT stundentů Hudední katedry UHK 5/2005: Městská hudební síň, Hradec Králové
Jana Marta Černá, Vlastimil Kovář, Jan Strakoš, Jana Černá - varhany
L' OKTET 2/2005: dokumentární záznam koncertu, kostel Povýšení sv. Kříže v Litomyšl
Petr Jiříček - um. vedoucí
01/2023 FHK: studiové nahrávání soudobé hudby pro Muzeum Východních Čech, sál Filharmonie Hradec Králové
Zbyněk Matějů - Gap to Haevens
Hudební režie: Pavel Kunčar
02/2023 OCTOPUS VOCALIS: studiové nahrávání vánočního CD, sál Milosrdných bratří - Brno
OctOpus Vocalis - vokální soubor
Jan Čižmář - loutna, barokní kytara
Marian Frýdl - kontrabas a další nástroje
Hudební režie: Pavel Kunčar
04/2023 ROVERDE TRIO: studiové nahrávání klavírního tria pro vydavatelství Brilliant Classics, Sukova síň Domu hudby Pardubice
- kompozice chorvatské autorky Dory Péjacevic-Trio in C op. 29
Lusine Harutyunyan - housle
Caroline Sypniewski - violoncello
Ekaterina Litvintseva - klavír
Hudební režie: Pavel Kunčar
04/2023 studiové nahrávání Pěveckého sboru Continuo: kostel Nanebevzetí Panny Marie, Velké náměstí Hradec Králové
- skladby a cappella
Hudební režie: Petr Strejc
05/2023 OPERA POD MÁJOVÝM NEBEM: Klášterní zahrady Litomyšl
- mixáž zvukového záznamu pro DVD
07/2023 ON FAITH: varhanní improvizace, kostel sv. Klimenta, Klimentská-Praha 1
Jiřina Marešová - varhany
08/2023 JAN KUČERA: SYMFONICKÝ ORCHESTR ČESKÉHO ROZHLASU - Symphony No. 1 Šumavská, Violin Concerto, Piano Concerto
Symfonie č. 1 „Šumavská“
1. I. Adagio | Šumava umírající a romantická (volně podle Josefa Váchala)
2. II. Vivace | Okupace, Odsun, Železná opona
3. III. Grave | Zmizelá Šumava (volně podle Karla Klostermanna)
4. IV. Allegretto. Tempo di valse | Šumava objímající (volně podle Karla Polaty)
Jan Kučera | dirigent / SOČR
Koncert pro housle a orchestr
5. I. Larghetto, Vivace
6. II. Largo | Píseň houslí toulavých
7. III. Rondo
David Pokorný | housle / Jan Kučera | dirigent / SOČR
Koncert pro klavír a orchestr
8. I. Prestissimo energico
9. II. Andante rubato | Konec starého světa
10. III. Allegro giocoso
Jan Kučera | klavír / Tomáš Brauner | dirigent / SOČR
- mixáž zvukového materiálu pořízeného v ČRo
08/2023 KARL DITTERS VON DITTERSDORF - IL DAVIDE: zvukový záznam produkce barokní opery, Lukaskirche Drážďany
Doubravka Součková – David
Aco Aleksander Bišćević (SLV) – Saul, izraelský král
Helena Hozová – Jonatán, syn Saula
Jiří Miroslav Procházka – Abner, vojevůdce
Aneta Petrasová – Eliab, Davidův bratr
Veronika Manová – umělecká vedoucí a hudební nastudování
Ema Mikešková – dirigent a hudební nastudování
Volantes Orchestra (CZ)
Arte dei Suonatori (PL)
Il Cuore barocco (SK)
Musica Aeterna (HU)
Societas Incognitorum (CZ)
Marek Čermák - dirigent
09/2023 ENSEMBLE VERSUS: záznam koncertu, kostel sv. Antonína, Nový Hradec Králové
Ensemble Versus, Vladimír Maňas - sbormistr
10/2023 DO NEBES: studiové nahrávání orchestrální hudby pro Východočeské divadlo Pardubice, Sukova síň Domu hudby
Ondřej Brousek - DO NEBES, kompletní orchestrální hudba k muzikálu VDP
Komorní filharmonie Pardubice
Jan Kučera - dirigent
10/2023 studiové nahrávání pro vydavatelství BRILLIANT CLASSICS, Sukova síň Domu hudby Pardubice
L. V. Beethoven - Piano Concerto No. 3 op. 37 c-minor
Komorní filharmonie Pardubice
Vahan Mardirossian - dirigent
Klara Würtz - piano
10/2023 soutěžní natáčení s videem, kaple Zjevení Páně Smiřice
Kristýna Soukupová - soprán
Michal Chrobák - klavír
12/2023 HRADECKÁ NOKTURNA: záznam koncertu, kostel Nanebevzetí Panny Marie, Velké náměstí Hradec Králové
Irena Troupová - soprán
Jan Žďánský - violoncello
Jiřina Marešová - varhanní pozitiv
2022
04-10/2022 BRILLIANT CLASSICS: studiové nahrávání kompletu 5 CD pro nizozemského vydatavele, Sukova síň Domu hudby Pardubice
F. Chopin - Fantaisia on Polish Airs Op. 13
F. Chopin - Grande polonaise brilliante Op. 22
F. Chopin - Variations "La ci darem la mano" Op. 2
F. Chopin - Krakowiak Op. 14
F. Chopin - Piano Concerto No. 1 e minor
F. Chopin - Piano Concerto No. 2 f minor
Ekaterina Litvintseva - piano
A. Dvořák - Piano Concerto in G minor Op. 33
Leonardo Pierdomenico - piano
A. Dvořák - Serenade for Winds in D minor Op. 44
A. Dvořák - Rondo pro violoncello op. 94
A. Dvořák - Mazurek pro housle op. 49
W. A. Mozart - Divertimento B dur (č. 15) K 287
W. A. Mozart - Serenáda D dur (č. 9) K 320 Posthorn-Serenade (s poštovním rohem)
W. A. Mozart - Serenáda č. 3 D dur K 185
W. A. Mozart - Adagio a fuga c moll K 546
W. A. Mozart - Gallimathias musicum
W. A. Mozart - Maurerische Trauermusik
Komorní filharmonie Pardubice
Vahan Mardirossian - dirigent
10/2022 The Affogato: studiové nahrávání fagotového kvarteta, kostel sv. Klimenta, Praha 1
Martin Petrák - Music for VOID (hudba k výstavě v Galerii Rudolfinum)
The Affogato - vedení Martin Petrák (HAMU)
- zvuková i hudební režie
12/2022 FORTUNAT FRÖLICH: studiové nahrávání 2 soudobých skladeb pro švýcarského klienta, sál Filharmonie Hradec Králové
Experimentální nahrávání orchestru podle konceptu tonmeistera Lasse Nipkowa (Silent Work)
Filharmonie Hradec Králové: dirigent Kaspar Zehnder
08/2022 ADAM MICHNA - LOUTNA ČESKÁ: záznam koncertu, kostel Povýšení sv. Kříže Litomyšl
- v rámci festivalu Litomyšlské dny barokní tradice
Jiřina Dvořáková-Marešová - varhanní pozitiv
Miloslav student - loutna, barokní kytara
Veronika Kladivová - soprán
Pavla Stratílková - soprán
07/2022 MLSSH VALTICE 2021: nahrávka koncertu varhanní třídy Roberta Huga, kostel Nanebevzetí Panny Marie Valtice
Mezinárodní letní škola staré hudby Valtice
Varhanní třída, lektor . Robert Hugo
07/2022 DOLEŽALOVO KVARTETO: záznam koncertu, zámek Brtnice
Smyčcové kvartety - Mozart, Haydn, Beethoven
Václav Dvořák, Jan Zrostlík (housle)
Martin Adamovič (viola)
Vojtěch Urban (violoncello).
06/2022 VARHANY V KOSTELE SV. ANNY V KUKLENÁCH: studiové nahrávání varhan, kostel sv. Anny Hradec Králové - Kukleny
Felix Mendelssohn-Bartholdy, M. Duruflé, G. Thalben-Ball, J. V. Vacek, M. Brosig, W. Hill
František Novák, Jiří Kudrna, Jan Fajfr - varhany
06/2022 Opera pod májovým nebem: koncert mladých operních hvězd, Smetanův dům Litomyšl
- mixáž zvukového záznamu pro DVD
05/2022 Národní festival neprofesionálních komorních a symfonických těles: zvukový záznam koncertu, aula UHK
Novoměstská filharmonie: dirigent - Jaroslav Rybáček
Pořádá ARTAMA
04/2022 Dětský pěvecký sbor CAMPANELLA Olomouc, studiové nahrávání profilového CD pro turné do USA
Campanella Olomouc: sbormistr - Jana Synková
Hudební režie: Antonín Schindler
02/2022 LUCKY BAND: studiová nahrávka taneční kapely, Hradec Králové
Kapelník: Lucie Houdková
Hudební režie: Petr Strejc
2021
12/2021 IVAN KURZ - K TOBĚ JDU: studiové nahrávání pro Český rozhlas, sál Filharmonie Hradec Králové
Hudební režie: Petr Strejc
11/2021 ADVENTNÍ KONCERT ÚSTECKÉHO KRAJE 2021: zvuk ke streamu a záznam koncertu, Františkánský klášter Kadaň
Sůl země nezmařená, světlo světa nevyhaslé čili Pomocníci, Jan Zástěra - hudba, Jan Losenický - text
Trautzlova umělecká společnost
Collegium hortense - sbormistr Matouš Pavlis
Pražští pěvci- sbomistr Stanislav Mistr
Miroslava Časarová - soprán
Jan Kfelíř - baryton
Adam Šmejkal - vypravěč
Jan Zástěra - dirigent
11/2021 SQUADRA RISONANTE: záznam koncertu, kostel Nanebevzetí Panny Marie, Velké náměstí Hradec Králové
Squadra Risonante: sbormistr - František Novák
- křest nového CD
10/2021 EXULTA FILIA: záznam koncertu, kostel sv. Antonína - Nový Hradec Králové
Jiřina Dvořáková-Marešová - varhanní pozitiv
Miloslav student - arciloutna, barokní kytara
Helena Matyášová - barokní violoncello
Jaroslav Rouček - barokní trubka
Irena Troupová - soprán
10/2021 Lednicko-Valtický hudební festival: zvuk ke streamu a zvukový záznam, Valdštejnská jízdárna zámku Valtice
Ensemble Matheus - Jean-Christophe Spinosi
Jakub Jósef Orliński - kontratenor
09/2021 HUDBA ANGLICKÉ RENESANCE: studiová nahrávka, sbor kněze Ambrože - Hradec Králové
Thomas Campion (1567 - 1620): písňová tvorba (nahrávka k doktorské práci)
Hudební režie: Petr Strejc
Magda Uhlířová - viola da gamba
Barbora Hulcová - renesanční loutna
Lucie Strejcová - zpěv
06/2021 ABSOLVENTSKÝ KONCERT KONZERVATOŘE PARDUBICE: předtáčení streamovaného koncertu, sál ZUŠ Vysoké Mýto
Marie Novotná - zpěv
Václav Bílek - akordeon
Kateřina Ochmanová - klavírní spolupráce
06/2021 ABSOLVENTSKÝ KONCERT JAMU: kostel sv. Ondřeje, Třebechovice pod Orebem
M. Reger, J. E. Zelinka, M. E. Bossi, M. Dupré, Ch. M. Widor
Svatoondřejská schola - sbormistr Jiří Kudrna
Jiří Kudrna - varhany
04/2021 KOMORNÍ FILHARMONIE PARDUBICE: studiová nahrávka, Sukova síň Domu hudby - Pardubice
A. Dvořák - Koncert h moll pro violoncello a orchestr, pro vydavatelství Brilliant Classics (NLD)
Hudební režie: Pavel Kunčar
Petr Nouzovský - violoncello
Stanislav Vavřínek - dirigent
03/2021 JANÁČKOVA FILHARMONIE OSTRAVA: studiové nahrávání, Velký sál Domu kultury, Ostrava
Nicholas McRoberts - Suita pro smyčce
Janáčkova filharmonie Ostrava
Nicholas McRoberts - dirigent
01/2021 LIDOVÉ PÍSNĚ VÝCHODNÍCH ČECH - TOULAČKA: studiová nahrávka, Česká Skalice
- nahrávání folklorního CD s lidovou hudbou (Arta Records)
FS Barunka - Česká Skalice
Michael Pospíšil - dudy, šalmaj, loutna, zpěv
01/2021 KOMORNÍ FILHARMONIE PARDUBICE: studiová nahrávka, Sukova síň Domu hudby - Pardubice
A. Dvořák - Serenáda E dur pro smyčce, pro vydavatelství Brilliant Classics (NLD)
Hudební režie: Pavel Kunčar
Stanislav Vavřínek - dirigent
01/2021 J. FILAS - ZÁHOŘOVO LOŽE aneb VYKOUPENÍ: nahrávání zvukového materiálu pro Českou televizi, sál Filharmonie Hradec Králové
A. Dvořák - Zlatý kolovrat, koncert vysílala Česká televize na stanici ČT art
Hudební režie: Jiří Gemrot
Mixáž a postprodukce: Milan Jílek
Asistent zvuku: Pavel Kunčar
Pražský filharmonický sbor - sbormistr Lukáš Vasilek
Filharmonie Hradec Králové
Michaela Štiková-Gemrotová - soprán
Marián Lehotský - tenor
David Matoušek - tenor
Filip Bandžak - bas
Leoš Svárovský - dirigent
2020
12/2020 NOVOHRADECKÝ SVATOŠTĚPÁNSKÝ KONCERT: předtáčení streamovaného koncertu, kostel sv. Antonína Nový Hradec Králové
Jiřina Dvořáková Marešová - pozitiv
Miloslav Študent - renesanční loutna
Pavla Stratílková - soprán
12/2020 KOMORNÍ FILHARMONIE PARDUBICE: předtáčení streamovaného koncertu, Sukova síň Domu hudby - Pardubice
Video: Alexand Vojta
W. A. Mozart, P. I. Čajkovskij
Hudební režie: Jiří Pohnán
Josef Špaček - housle
Irvin Veniš - klarinet
Leoš Svárovský - dirigent
12/2020 KOMORNÍ FILHARMONIE PARDUBICE: předtáčení streamovaného koncertu, Sukova síň Domu hudby - Pardubice
Video: Alexand Vojta
W. A. Mozart - Serenáda č. 13 G dur "Malá noční hudba"
J. Suk - Meditace na staročeský chorál "Svatý Václave"
V. Popelka - Vůně jehličí
Leoš Svárovský - dirigent
11/2020 KOMORNÍ FILHARMONIE PARDUBICE: studiová nahrávka, Sukova síň Domu hudby - Pardubice
O. Respighi-Staré tance a árie (Suita III)
Stanislav Vavřínek - dirigent
11/2020 studiové nahrávání - ZVUK PRO VIDEO PKF - Dvořákova síň, RUDOLFINUM
Wolfgang Amadeus Mozart: Koncert č. 10 Es dur pro 2 klavíry a orchestr, KV 365
Felix Mendelssohn-Barthodly: Symfonie pro smyčce č. 7 d moll
Richard Strauss: Serenáda Es dur, op. 7, TrV 106
Charles Gounod: Petite symphonie
sólisté - Jan Simon, Ivo Kahánek
PKF - Praque Philharmonia
Emmanuel Villaum - dirigent
10/2020 JANÁČKOVA FILHARMONIE OSTRAVA: studiové nahrávání, Velký sál Domu kultury, Ostrava
Kent Liaong Ko - Symphony 120 min.
Janáčkova filharmonie Ostrava
Stanislav Vavřínek - dirigent
09/2020 V ZAJETÍ VYSOKÝCH C: nahrávka koncertu abonentního cyklu A, Sukova síň Domu hudby - Pardubice
Hudba z oper a skladeb W. A. Mozarta, G. Rossiniho, N. Rimského-Korsakova, O. Respighiho, R. Leoncavalla a E. Lala
Komorní filharmonie Pardubice
Petr Nekoranec - tenor
Stanislav Vavřínek - dirigent
09/2020 studiové nahrávání skladby Jana Zástěry - Saltus Taranis, Dům kultury Teplice
- hudební režie: Pavel Kunčar
Severočeská filharmonie Teplice
Jan Zástěra - dirigent
09/2020 nahrávání koncertu STOLETÍ ARCIBISKUPA KARLA OTČENÁŠKA, kostel sv. Ondřeje - Třebechovice pod Orebem
Program: J. S. Bach, J. J. Quantz, A. Dvořák, L. Sluka, J. Strejc, A. Tučapský
Miriam Otčenášková, Kamila Hesová - housle
František Novák - varhany
Svatoondřejská ochola
- dirigent: Barbora Kovářová
08/2020 nahrávání skladby pro smyčcové kvarteto, kostel sv. Antonína Nový Hradec Králové
R. Haas - Fantazie na téma lidové písně
Královéhradecké kvarteto
Alena Hübnerová - I. housle
Petr Strejc - II. housle
Petr Kovář - viola
Diana Bartáková - violoncello
08/2020 - asistent zvukové režie při nahrávání: D. Šostakovič - Klavírní koncert č. 1 a č. 2, koncertní sál Domu kultury - Ostrava
Janáčkova filharmonie Ostrava, Cristian Macelaru - dirigent
Simon Trpčeski - klavír
- hudební režie: Markéta Janáčková
- zvuková režie: Aleš Dvořák
02/2020 zvuková postprodukce projektu prof. JANA VIČARA - Píseň starého blázna (vyšlo u vydavatelství ARCO DIVA)
- nahrávání zvukového materiálu: MgA. Jan Košulič
- 16 autorských a ranžovaných písní pro bigbandy
- střih, mixáž a mastering projektu
Hudební režie: Jan Košulič, Jan Vičar
01/2020 studiové nahrávání projektu Magdy Uhlířové - Fantazie na lidové písně (vyšlo u vydavatelství ARTA music)
- 13 autorských improvizací na lidové písně
- nahrávání, střih, mixáž a mastering projektu
- hudební režie: Magda Uhlířová, Jakub Stratílek
Magda Uhlířová - viola da gamba, diskantová viola da gamba, zpěv, perkuse
01/2020 zvukový záznam generální zkoušky a koncertu, sál Filharmonie Hradec Králové
Ondřej Kukal: Concertino pro harfu a smyčce – „Harfenianna“
Ivan Zelenka: Stabat Mater (premiéra)
- hudební režie: MgA. Pavel Kunčar
Kateřina Englichová harfa
Lucie Silkenová soprán
Hannah Esther Minutillo mezzosoprán
Michal Bragagnolo tenor
Ivo Hrachovec bas
Pražský filharmonický sbor
Filharmonie Hradec Králové
Miriam Němcová sbormistryně a dirigentka
01/2020 zvukový záznam koncertu Tuxedo Orchestra, music bar Náplavka Hradec Králové
Michaela Mervartová - zpěv
Nikoleta Spalasová - zpěv
Tomáš Hundža - zpěv
Marek Šulc - zpěv
Pavel Herzog - trubka
Štěpán Přibyl - trubka
Marcela Mádlíková - alt saxofon, klarinet
Tomáš Mucha - tenor saxofon, klarinet
Lucie Houdková - kapelnice, trombón
Martin Votava - bicí
Ondřej Jelínek - perkuse
Petr Svoboda - klávesy
Vladimír Šrámek - kytara
Jan Neruda - bas kytara
02/2020 nahrávání soutěžního videa k přijetí do orchestrální akademie ve Stockholmu, koncertní sál Na Střezině
- výběrové video pro konkurz do RSPO Orchestral Academy Stockholm (úspěšné přijetí)
Žofie Součková - příčná flétna
Lukáš Hrubeš - klavír
02/2020 VYSOKOŠKOLSKÝ UMĚLECKÝ SOUBOR UK: Aula Arcibiskupského gymnázia, Praha Nám. Míru
- nahrávací projekt vánočního CD s hudbou barokních kancionálů
- hudební režie: MgA. Pavel Kunčar
Adam Michna, Václav Karel Holan Rovenský
Vysokoškolský umělecký soubor UK v Praze
- smyčcový kvartet, kontrabas
- 3 zobcové flétny, 2 hoboje
- fagot, trubka
- varhanní pozitiv
Jakub Zicha - sbormistr a dirigent
02/2020 SQUADRA RISONANTE: studiové nahrávání profilového snímku, kostel Nanebevzetí Panny Marie, Velké náměstí Hradec Králové
- natáčení profilového CD pěveckého sboru Biskupského gymnázia HK
- hudební režie: MgA. Pavel Kunčar
Petra Ločárková - klavír
František Novák - sbormistr
02/2020 studiové nahrávání varhanní hudby, klášterní kostel Nanebevzetí Panny Marie, Police nad Metují
- hudební režie: MgA. Pavel Kunčar
Ladislav Šikut - varhany
03/2020 studiové nahrávání homilie 3. neděle postní, pro farnost Nový Hradec Králové
ThLic. Prokop Brož, Th.D. - mluvené slovo
2019
11/2019 CD HNILIČKA CHRUDIMSKÝ: studiové nahrávání, Husův sbor - Pardubice
Alois Hnilička (1826 - 1909): Smyčcové trio
Hniličkovo trio
Klára Křivská - housle
Aleš Křivský - viola
David Matoušek - violoncello
10/2019 CD HNILIČKA CHRUDIMSKÝ: studiové nahrávání, Husův sbor - Pardubice
Alois Hnilička (1826 - 1909): Stabat Mater pro 4 sólisty, 2 sbory a smyčcový orchestr
Marie Novotná - soprán
Inka Kořínková - alt
Vojtěch Pošvář - tenor
Denis Behina - bas
Salvátor Chrudim
VUS Pardubice
Komorní orchestr studentů konzervatoře Pardubice
Tomáš Židek - dirigent
09/2019 “Zápas století” zvuk pro reklamní spot Neruda Production: Boccatio hall, Hotel Bohemia-Praha
Antonín Dvořák - The New World Symphony No. 9: IV. Allegro con fuoco
PKF - Praque Philharmonia
Leoš Svárovský - dirigent
Jan Kraus - hlavní role
08/2019 SOUNDTRACK PODĚBRADY: studiové nahrávání filmové hudby, sál Filharmonie Hradec Králové
Matyáš Vonz - orchestrální hudba k připravované audioknize podle autora Terryho Pratchetta
Filharmonie Hradec Králové
Miriam Němcová - dirigent
07/2019 nahrávání koncertu vítězů Duškovy pěvecké soutěže: sál vily Bertramka, Praha 5
zvukový záznam z koncertu v kategiriích B1, B2, B3, A1 a A2
- realizováno pro Mozartovu obec v České republice
05/2019 CD HNILIČKA CHRUDIMSKÝ: studiové nahrávání varhan, kostel Nanebevzetí Panny Marie - Chrudim
Alois Hnilička (1826 - 1909): Sonáta fis moll, op. 165 pro varhany
Kateřina Holá - varhany
02/2019: studiové nahrávání orchestrální hudby, sál Filharmonie Hradec Králové
Ondřej Brousek - Kytice, scénická baletní hudba (vydal Supraphon)
Realizováno pro Komorní balet Praha
Petr Zuska scénář, choreografie a režie
Filharmonie Hradec Králové
Marko Ivanovič dirigent
02/2019 DIPLOMOVÝ PĚVECKÝ KONCERT: záznam koncertu, Aula C5, nám. Svobody Hradec Králové
Univerzita Hradec Králové, Hudební katedra
Nela Viktorová - soprán
02/2019 DIPLOMOVÝ PĚVECKÝ KONCERT: záznam koncertu, Aula C5, nám. Svobody Hradec Králové
Univerzita Hradec Králové, Hudební katedra
Kristýna Soukupová - soprán
02/2019 DIPLOMOVÝ VARHANNÍ KONCERT: záznam koncertu, Aula C5, nám. Svobody Hradec Králové
Univerzita Hradec Králové, Hudební katedra
Petra Ločárková - varhany
02/2019 Capella Ornamentata: studiové nahrávání staré hudby v tzv. autentické interpretaci na historické nástroje, sál ZUŠ Dačice
- Mariánská moteta, instrumentální hudba dochovaná v arcibiskupském archivu v Kroměříži
Arnold, Biber, Graziani, Mazák, Michna, Poglietti, Schmelzer, Valentini
Marie ROSOVÁ soprán
Lucie SEDLÁKOVÁ HŮLOVÁ barokní housle
Jaroslav KOCŮREK clarina
Jakub ZÍVALÍK barokní trombon
Michaela BIEGLEROVÁ dulcian
Miloslav ŠTUDENT arciloutna, barokní kytara
Tereza SAMSONOVÁ teorba
Marek ČERMÁK varhanní pozitiv, cembalo
Jitka MOLVOVÁ (KOUDELKOVÁ) zobcová flétna
Julie KUČEROVÁ zobcová flétna
Richard ŠEDA cink, zobcová flétna, umělecký vedoucí
01/2019 VOLÁ LONDÝN: zvukový záznam generální zkoušky a koncertu, sál Filharmonie Hradec Králové
Georg Friedrich Händel - Hudba k ohňostroji (Music for the Royal Fireworks) HWV 351
Ludwig van Beethoven - Klavírní koncert č. 2 B dur op. 19
Joseph Haydn - Symfonie č. 104 D dur Hob.I:104 – „Londýnská“
Filharmonie Hradec Králové
Vojtěch Spurný dirigent, klavír
Pozn. sólový klavírní part byl realizován na historickou kopii klavíru (hammerklavier)
2018
11/2018 záznam koncertu pro video: JURAJ FILAS - REQUIEM "ORATIO SPEI" (Modlitba naděje), Katedrála sv. Víta, Pražský hrad
Anda-Louise Bogza (RUM) - soprán
Matthew Plenk (USA) - tenor
Filip Bandžak - baryton
Kühnuv smíšený sbor
Jaroslav Brych - sbormistr
Filharmonie Hradec Králové
István Dénes - dirigent
10/2018 DVOŘÁKOVY DUCHOVNÍ HARMONIE: zvukový záznam koncertu v kostele sv. Mořice, Kroměříž
A. DVOŘÁK: Te Deum, op. 103
A. DVOŘÁK: Biblické písně, op. 99
A. DVOŘÁK: Agnus Dei (ze Mše D-dur)
A. DVOŘÁK: Introduzione e coro, z oratoria Svatá Ludmila, op. 71
PAVLA VYKOPALOVÁ, soprán
MARKÉTA CUKROVÁ, alt
PAVEL VALENTA, tenor
JAROSLAV PATOČKA, bas
ČESKÝ FILHARMONICKÝ SBOR BRNO, sbormistr PETR FIALA
FILHARMONIE BOHUSLAVA MARTINŮ
FRANTIŠEK MACEK, dirigent
09/2018 JANÁČKOVA FILHARMONIE OSTRAVA: studiové nahrávání, Velký sál Domu kultury, Ostrava
S. Rachmaninov - Koncert pro klavír a orchestr č. 3
Janáčkova filharmonie Ostrava
Ian Gindes - klavír (USA)
07/2018 IFLAUTISTI - THE LONDON RECORDER QUARTET: studiové nahrávání, kostel sv. Kunhuty, Hlína (Brno-venkov)
Realizováno pro vydavatelství Supraphon
Hudební režie: Pavel Kunčar
Jitka Konečná
Ilona Veselovská
Doris Lindner
Yu-Ching Chao
06/2018 KONCERT GÉNIA RANÉHO BAROKA CLAUDIA MONTEVERDIHO: záznam z koncertu, kostel sv. Antonína, Nový Hradec Králové
Vokální soubor EnRe
Lucie Strejcová - soprán
Veronika Kladivová - soprán
Klára Grygerková - alt, varhanní positiv
Lucie Hrubešová - alt
Lukáš Hrubeš - tenor, varhanní positiv
Kamil Remeš - theorba
Ladislav Horký - viola da gamba
Lukáš Grygerek - bas. varhanní positiv, zobcová ftétna, umělecké vedení
06/2018 HRADECKÁ NOKTURNA: záznam z koncertu, Rudolfinum Obchodní akademie, Pospíšilova tř. Hradec Králové
Klarinetový soubor Cantarina Clarinete
Hanka Tauchmanová - klarinet
Jana Lahodná - klarinet
Jana Černohouzová - klarinet
Věrka Kestřánková - basklarinet
06/2018 DIPLOMOVÝ KLAVÍRNÍ KONCERT: koncertní síň Petra Ebena (Regiocentrum), Pivovarské náměstí, Hradec Králové
Lucie Slaninová ze třídy MgA. Jiřího Paška
Program: Beethoven, Medtner, Janáček, Trojan
Spoluúčinkuje: Lenka Slaninová - akordeon
05/2018 HRADECKÁ NOKTURNA: záznam z koncertu, Rudolfinum Obchodní akademie, Pospíšilova tř. Hradec Králové
Podtitul: Život po smrti - Carl Friedrich Abel, poslední virtuóz violy da gamba
Petr Wagner - viola da gamba
Helena Matyášová - violoncello
05/2018 ABSOLVENTSKÝ KONCERT STUDENTŮ KONZERVATOŘE PARDUBICE: Malý sál, Dům hudby Pardubice
Klára Pošvářová - viola
Milena Šolcová - kytara
03/2018 VYSOKOŠKOLSKÝ UMĚLECKÝ SOUBOR UK: Aula Arcibiskupského gymnázia, Praha Nám. Míru
Petr Eben: Pražské Te Deum, skladby a capella
Vysokoškolský umělecký soubor UK v Praze
Členové PKF - žesťová sekce
Jakub Zicha - sbormistr
2017
VÁNOČNÍ KONCERT SPS KÁCOV: Sokolovna Nové Město nad Metují
C. Orff - Carnina Burana (O. Fortuna)
J. J. Ryba: II. Česká mše půlnoční
SPS Kácov Nové Město n. Metují
Novoměstská filharmonie
- ozvučení koncertu
ADVENTNÍ KONCERT BISKUPSKÉHO GYMNÁZIA BOHUSLAVA BALBÍNA: kostel Nanebevzetí Panny Marie, Hradec Králové
Kytarové kvarteto ZUŠ Střezina
literárně-dramatické pásmo primánů
smíšený sbor Squadra Risonante
- ozvučení koncertu
KONCERT BIG-BANDU JIŘÍHO PAVLÍKA: Velký sál Kongresového centra Aldis, Hradec Králové
BB Jiřího Pavlíka
kapela Gramofon
host: Petr Sovič
VYSOKOŠKOLSKÝ UMĚLECKÝ SOUBOR UK: Aula Arcibiskupského gymnázia, Praha Nám. Míru
Zdeněk Lukáš - Requiem, Te Deum, Dona nobis pacem
- skladby pro smíšený pěvecký sbor a cappella
Vysokoškolský umělecký soubor UK v Praze
Jakub Zicha - sbormistr
AUDIOKNIHA: Pavel "Hirax" Baričák - Slabikář štěstí: 1. díl
Vítek Martinec - mluvené slovo
VYSOKOŠKOLSKÝ UMĚLECKÝ SOUBOR PARDUBICE: studiové nahrávání, Aula FEL Univerzity Pardubice
Hudba autorů: J. Teml, J. Malát, J. Křička, T. Židek
Vysokoškolský umělecký soubor Pardubice
Tomáš Židek - sbormistr
MORAVSKÁ FILHARMONIE OLOMOUC: studiové nahrávání soudobé hudby, Reduta Olomouc
- zvuková režie pro hudební vydavatelství PARMA Recordings (USA)
Spolupráce: Bob Lord (objednavatel -PARMA), Jan Košulič - hudební režie
autoři: De Sena - Deciphered Reverence, Vega - Red Rock
Moravská filharmonie Olomouc
Petr Vronský - dirigent
PETRA POLÁČKOVÁ - GUITAR: studiové nahrávání kytarového CD, Klášterní kostel sv. Markéty, Podlažice
Sylvius Leopold Weiss - Loutnové suity
Petra Poláčková - kytara
VARHANY NOVÝ HRADEC KRÁLOVÉ: studiové nahrávání, Kostel sv. Antonína, Nový Hradec Králové
J. P. Sweelinck-Fantasia Chromatica
J. S. Bach-Fantasia c moll, Fantasia g moll
C. P. E. Bach-Fantasie a Fuga
J. K. Kuchař-Fantasie e moll
M. Kabeláč-Fantasie d moll
Varhany z dílny: Kánský-Brachtl
Pavel Svoboda - varhany
ZÁVĚREČNÝ KONCERT FESTIVALU BACH for ALL: Chrám Matky Boží před Týnem, Praha 1
Velikonoční oratorium BWV 249, Magnificat D-dur BWV 243
PRAGUE CONSERVATORY BAROQUE ORCHESTRA
KÜHN MIXED CHOIR
Michaela Popik–Kuštěková - soprano
Jolana Slavíková – soprano
Markéta Cukrová - alto
Jaroslav Březina - tenor
Jiří Miroslav Procházka - bas
Jakub Kydlíček – conductor
ZÁVĚREČNÝ BAKALÁŘSKÝ KONCERT: Aula C5, nám. Svobody 301, Hradec Králové
Univerzita Hradec Králové, Hudební katedra
Barbora Tomášková - soprán
Michal Chrobák - klavír
SMILING STRING ORCHESTRA: studiová nahrávka, Filharmonie Hradec Králové
Skladby: filmová hudba R. Potrman, J. S. Bach
Mikuláš Ježek - dirigent
DUCHOVNÍ HUDBA PETRA EBENA A ZDEŇKA LUKÁŠE - Bazilika sv. Petra a Pavla, Praha-Vyšehrad
P. Eben - Missa Adventus et Quadragesimae
Z. Lukáš - Modlitba ghanských křesťanů
Vysokoškolský umělecký soubor UK v Praze
Jan Kalfus - varhany
Jakub Zicha - sbormistr
SLAVNOSTNÍ ZAHAJOVACÍ GALAKONCERT MHF LETOHRAD - Mé filmové lásky, Letohrad-Tvrz Orlice
Gabriela Demeterová v houslovém koncertu „Klíč k zahradám“ a Markových aranžích hudby k filmům Pán prstenů, Vzpomínky na Afriku, Frantic, Tenkrát na Západě, Profesionál, Schindlerův seznam, Piráti z Karibiku
Gabriela Demeterová housle
Filharmonie Hradec Králové
Kryštof Marek dirigent
- ozvučení open air koncertu
DIPLOMOVÝ KONCERT: záznam koncertu, koncertní síň Petra Ebena - Regiocentrum Hradec Králové
Univerzita Hradec Králové, Hudební katedra
Eva Lerchová - klavír
Program: J. Haydn, S. Prokofjev
KRÁLOVÉHRADECKÝ DĚTSKÝ SBOR Jitro: studiové nahrávání, Městská hudební síň, Hradec Králové
Hudba autorů: J. B. Foerstera, L. Cohena a dalších
Krávéhradecký dětský sbor Jitro
prof. Jiří Skopal - sbormistr
ZÁVĚREČNÝ BAKALÁŘSKÝ KONCERT: záznam koncertu, Aula C5, nám. Svobody Hradec Králové
Univerzita Hradec Králové, Hudební katedra
Nikola Horská - soprán
HRADECKÉ KOMORNÍ TUCTETO: studiové nahrávání, showroom spol. C. Bechstein
Tomáš Vespalec - sbormistr
MORAVSKÁ FILHARMONIE OLOMOUC: studiová nahrávka soudobé hudby, komorní smyčcový orchestr, Reduta Olomouc
Moravská filharmonie Olomouc
2016
JANÁČKOVA FILHARMONIE OSTRAVA: studiové nahrávání orchestrálních skladeb pro autorku, nahrávací studio JFO
Janáčkova filharmonie Ostrava
Nokuthula Ngwenyama - housle, viola (USA)
Anthony Armore - dirigent (AUT)
G. VERDI - MESSA DA REQUIEM: záznam koncertu, kostel sv. Antonína, Praha 7-Holešovice
Vysokoškolský umělecký soubor UK
Chor St. Stephan Karlsruhe
Severočeská Filharmonie Teplice
Anda-Louise Bogza - soprán
Stanislava Jirků - alt
Paolo Lardizzone - tenor
Martin Gurbal' - bas
Jakub Zicha - dirigent
PH. McCONNELL - SYMPHONY NO. 2: studiová nahrávka symfonie pro autora, Reduta Olomouc
Moravská filharmonie Olomouc
Ph. McConnell (CAN) - dirigent
CUNNINGHAM - STRING QUARTET No. 3: studiová nahrávka soudobého smyčcového kvartetu , Reduta Olomouc
Smyčcový kvartet Moravské filharmonie Olomouc
- nahrávání zvukového materiálu pro americké hudební vydavatelstvé PARMA RECORDINGS
A. VIVALDI - GLORIA: záznam koncertu pro Univerzitu Hradec Králové, kostel Nanebevzetí Panny Marie, Hradec Králové
Smíšený sbor a orchestr Univerzity Hradec Králové
Jiří Skopal - dirigent
GREGORIÁNSKÝ CHORÁL: studiová nahrávka chorální scholy z Hradce Králové, kostel Nejsvětější Trojice, Hospital Kuks
- hudební režie, spolupráce se zvukovým mistrem PhDr. Alešem Dvořákem
SEDLÁČEK QUARTET, LUKÁŠ PAVLÍČEK: studiová nahrávka, kostel ČCE na Korunní, Praha-Vinohrady
Lukáš Pavlíček - hoboj
Sedláčkovo kvarteto
- v distribuci sítě Bontonland
ITALIAN OPERA: studiová nahrávka, kostel ČCE na Korunní, Praha-Vinohrady
- studiové nahrávání árií z období klasicismu na kopie historických hudebních nástrojů
- nahrávání zvukového materiálu pro PhDr. Aleše Dvořáka, vydal Supraphon
CONCENTUS MORAVIAE 2016: záznam koncertu pro festival Concentus Moraviae, Dům kultury Jihlava
Dover Quartet (USA)
David Mareček - klavír
- pro ČRo Brno
H. I .F. BIBER - ROSARY SONATAS: 2CD, studiová nahrávka kompletu Růžencových sonát, Arcibiskupství pražské
Yuval Waldman - housle (USA)
Josef Kšica - pozitiv, cembalo
Petr Hejný - barokní violoncello
Luboš Hucek - fagot
Pavel Pospíšil - kontrabas
PĚVECKÉ SBORY PŘELOUČ: studiový snímek pěveckých sborů, sbor ČCE v Přelouči
Anna Pokorná - sbormistr
VARHANY V KOSTELE BOŽSKÉHO SRDCE PÁNĚ: studiová nahrávka, Kostel Božského Srdce Páně v Hradci Králové
Jan Fajfr - varhany
2015
H. I. F. BIBER - RŮŽENCOVÉ SONÁTY (výběr): live nahrávka, kaple. sv. Josefa, Hradec Králové
Lucie Sedláková-Hůlová housle
Jiřina Dvořáková-Marešová varhany
MÁJOVÝ KONCERT PS Continuo: live nahrávka, Sukova síň Domu hudby, Pardubice
Alfréd Strejček - recitace
Basbaryton - Jaroslav Patočka
CONCENTUS MORAVIAE 2015 - Bach på Svenska: live nahrávka pro ČRo Brno, Zámek Náměšť nad Oslavou
Lisa Rydberg - housle
Gunnar Idenstam - harmonium
- pro ČRo Brno
JAN VIČAR: Zachodí slunéčko, V. ŘÍHOVSKÝ: Směs národních písní: studiový snímek, Husův sbor Pardubice
Vysokoškolský umělecký soubor Pardubice
Hudební režie: Pavel Kunčar (HAMU)
CONFERENCE FRONTIERS OF QUANTUM AND MESOSCOPIC THERMODYNAMICS 2015
- záznam koncertu konference, kostel sv. Šimona a Judy, Praha
M. Kejmar - trumpet, flugelhorn
J. Kšica - organ
CONFERENCE FRONTIERS OF QUANTUM AND MESOSCOPIC THERMODYNAMICS 2015
- záznam koncertu, Katedrála sv. Víta, Praha
Prague Castle Trumpeters
Yuval Waldman - housle (USA)
Josef Kšica - cembalo
CONFERENCE FRONTIERS OF QUANTUM AND MESOSCOPIC THERMODYNAMICS 2015
- záznam koncertu, kostel sv. Markéty-Břevnovský klášter, Praha
Yuval Waldman - housle
Josef Kšica - varhany
M. RAICHL - Jarní směska lidových písní: demo snímek
Královéhradecký dětský sbor Jitro
prof. Jiří Skopal - sbormistr
ČESKÉ BAROKNÍ VÁNOCE: studiová nahrávka pěveckého sboru, Husův sbor, Pardubice
VUS Pardubice
Tomáš Židek - sbormistr
NÁRODNÍ FESTIVAL neprofesionálních komorních a symfonických těles: záznam koncertu, sál Filharmonie Hradec Králové
Komorní orchestr Univerzity Hradec Králové, DIJazzTiva
Komorní orchestr Jaroslava Kociana
Novoměstská filharmonie
2014
POHÁDKA ČESKÝCH VÁNOC: zapomenutá hudba 19. a pol. 20. století: studiová nahrávka, kostel sv. Vojtěcha, Broumov
- vydalo vydavatelství Rosa s. r. o. (RD2407)
JITRO AT THE PRAQUE SPRING FESTIVAL: live nahrávka z festivalu Pražské jaro, kostel sv. Šimona a Judy, Praha
Královéhradecký dětský sbor Jitro
prof. Jiří Skopal - sbormistr
- vydalo vydavatelství AMABILE (AM 0046-2)
KRÁLOVÉHRADECKÉ VARHANY: studiová nahrávka, vydalo Biskupství královéhradecké vlastním nákladem
Kostel Nanebevzetí Panny Marie
Kaple sv. Josefa
Kostel sv. Anny v Kuklenách
Kostel sv. Jana Křtitele na Zámečku
Kaple Panny Marie Na Rožberku
Kostel sv. Antonína, Nový Hradec Králové
Kostel Božského Srdce Páně, Pražské předměstí
Aula Pedagogické fakulty, Univerzity Hradec Králové
Kostel sv. Pavla na Pouchově
Katedrála sv. Ducha - Velké náměstí
- varhaníci: Václav Uhlíř, Jan Fajfr, Michal Novenko, František Vaníček, Magdalena Jíšová, Jakub Stratílek
A. DVOŘÁK - STABAT MATER: záznam koncertu, Katedrála sv. Ducha Hradec Králové
J. J. RYBA - ČESKÁ MŠE VÁNOČNÍ "HEJ MISTŘE": záznam koncertu, Klášterní kostel sv. Augustina, Vrchlabí
KHDS JITRO: záznam koncertu, Městská hudební síň Hradec Králové
GUITAR FESTIVAL MIKULOV: zvukový záznam mezinárodního kytarového festivalu, Nástupní sál zámku Mikulov
Florian Larousse (FR)
Paul O'Dette (USA)
Hedvika Švendová (CZ)
Jon Gomm (USA)
Zoran Dukić (CRO)
Duo Siquiera-Lima (ARG)
GUITAR FESTIVAL MIKULOV: studiová kompilace
- sestava kompilace nahrávek z kytarového festivalu
ČESKÁ VÁNOČNÍ HUDBA 20. STOLETÍ: studiová nahrávka, Městská hudební síň, Hradec Králové
Smíšený sbor Jitro, z. s.
Helena Tamelová - soprán
Jaroslav Patočka - bas
Přemysl Kčica - varhany
Jan Fajfr - sbormistr
2013
ČESKÉ MŠE: studiová nahrávka, Sál B. Martinů HAMU, Praha
J. Suk - Mše B dur "Křečovická"
- vydalo vydavatelství ArcoDiva (UP 0117 - 2 231 DDD FP (CD))
Marta Fadljevičová - soprán
Jana Tuková - alt
Ondřej Socha - tenor
Jan Morávek - bas
Vladimír Jelínek - varhany
Komorní ansámbl mladých Praha (uměl. ved. Chuhei Iwasaki)
Vysokoškolský umělecký soubor UK (uměl. ved. Jakub Zicha)
dirigent: Jakub Zicha
Hudební režie: Lukáš Matoušek
Supervize: Aleš Dvořák
- diplomová nahrávka
ČESKÁ FILHARMONIE: záznam koncertu, Dvořákova síň, Rudolfinum Praha
A. Bruckner - Ave Maria, moteto pro smíšený sbor a capella
F. Poulenc - Rozhovory karmelitánek, finále z opery
K. Szymanovskij - Stabat mater op. 53
H. Berlioz - Fantastická symfonie op. 14
Česká filharmonie
Simona HOUDA ŠATUROVÁ – soprán
Wiebke LEHMKUHL – alt
Krzysztof SZUMANSKI – baryton
Pražský filharmonický sbor Lukáš VASILEK – sbormistr
Manfred HONECK – dirigent
- praxe u zvukového mistra Oldřicha Slezáka
VEČER FILMOVÉ HUDBY: záznam koncertu, Dvořákova síň, Rudolfinum Praha
Pražský filmový orchestr
Jiří Korynta - dirigent
- praxe u zvukového mistra Oldřicha Slezáka
SYMFONICKÝ ORCHESTR HL. M. PRAHY FOK: záznam koncertu, Smetanova síň Obecního domu, Praha
R. Schumann: Manfred, op. 115
S. Bodorová: Symfonie č. 1 pro bicí a velký symfonický orchestr (světová premiéra)
Camille Saint–Saëns: Symfonie č. 3 c moll „Varhanní“, op. 78
Symfonický orchestr Hl. M. Prahy FOK
Dama Dama - soubor bicích nástrojů
Pavel Černý - varhany
Jiří Kout - dirigent
- praxe u zvukového mistra Václava Roubala
ABSOLVENTSKÝ KONCERT: Galerie HAMU, Praha
Denisa Martínková - cembalo
ABSOLVENTSKÝ KONCERT: Galerie HAMU, Praha
Kristýna Konečná-cembalo
PRAGUE PROMS: záznam koncertu, Smetanova síň Obecního domu, Praha
Ráchel Skleničková - klavír
Český národní symfonický orchestr
Steven Mercurio - dirigent
VARHANNÍ KONCERT: záznam koncertu, kostel Božského Srdce Páně v Hradci Králové
Jan Fajfr- varhany
"HANA WA SAKU": zvuk pro video k projektu podpory obětí katastrofy japonské atomové elektrárny Fukušima
Královéhradecký dětský sbor Jitro
prof. Jiří Skopal - sbormistr
- video získalo ocenění japonské celostátní televize
ABSOLVENTSKÝ KONCERT: Respirium HAMU, Praha
Kristýna Konečná - cembalo
SMYČCOVÉ KVARTETY: studiová nahrávka, Atrium Praha-Žižkov
L. Janáček, W. A. Mozart - Smyčcové kvartety
Sedláčkovo kvarteto
BAREVNÉ PIANO: studiová nahrávka klavírní třídy T. Malířové, Muzeum PETROF, Hradec Králové
A. TUČAPSKÝ - ČESKÉ VIGILIE: záznam projektu VUS UK, Bazilika sv. Jakuba, Praha 1
- světová premiéra souborného provedení díla
Vysokoškolský umělecký soubor UK (uměl. ved. Jakub Zicha)
dirigent: Jakub Zicha
2012
ABSOLVENTSKÝ KONCERT JAMU: Jan Strakoš - dirigování sboru, chrám sv. Jana a Pavla Frýdek-Místek
M. A. Charpentier - Messe de Minuit
AKADEMIČTÍ KOMORNÍ SÓLISTÉ: záznam koncertu, Sál B. Martinů HAMU, Praha
Ivana Čabalová - klavír
Miloš Guth - zpěv
Petr Jiříkovský - dirigent
"NEDĚLNÍ ODPOLEDNE VE VERSAILLES": záznam koncertu, kaple Zjevení Páně, Smiřice
Baroque Blond Ensemble
SMÍŠENÝ PĚVECKÝ SBOR CONTINUO PARDUBICE: studiová nahrávka, Husův sbor Pardubice
- J. Arcadelt, P. Certon, A. Dvořák, Z. Lukáš
FILHARMONIE VE SKALÁCH: záznam koncertu pro DVD, open-air koncert v Adršpachu
Filharmonie Hradec Králové
ABSOLVENTSKÝ KONCERT: Sál B. Martinů, HAMU Praha
Karel Chudý - violoncello
Vít Chudý - housle
Ladislav Doležel - klavír
Petra Žďárská - cembalo
Přemysl Kšica - varhany
ABSOLVENTSKÝ ORCHESTRÁLNÍ KONCERT: Sál B. Martinů, HAMU Praha
Filharmonie Hradec Králové
Markéta Cukrová - mezzosoprán
Michal Hájek - dirigent
ABSOLVENTSKÝ KONCERT: Galerie HAMU, Praha
Petra Žďárská - cembalo
J. MASSENET - MEDITACE: nahrávka pro DVD, Kostel sv. Jiljí, Dominikánský kláštěr Praha
M. KUX, L. SOMMER - smyčcové kvartety: studiová nahrávka, kostel ČCE na Korunní, Praha-Vinohrady
Sedláčkovo kvarteto
ABSOLVENTSKÝ KONCERT: Městská hudební síň, Hradec Králové
KHDS Jitro, DPS Jitříčko
I. Hurník - Missa "Vinea Crucis"
ART OF LIVING: zvukový záznam pro DVD z projektu Speciálních škol Hradec Králové, sál Filharmonie Hradec Králové
Filharmonie Hradec Králové
Dětský divadelní soubor Slunovrat
Ondřej Kukal - dirigent
ABSOLVENTSKÝ KONCERT: Galerie HAMU, Praha
Tomáš Bijok - zpěv
NAHRÁVKA PRO SOUTĚŽ PRAŽSKÉ JARO: studiová nahrávka, zvukové studio HAMU
Vilma Petrusová - lesní roh
2011
VELKÝ SYMFONICKÝ CYKLUS 1/2011: záznam koncertu řady A4, sál Filharmonie Hradec Králové
Filharmonie Hradec Králové
A. DVOŘÁK: Smyčcový kvartet d-moll, op. 34, Sál B. Martinů HAMU, Praha
Sedláčkovo kvarteto
Hudební režie: Petr Gablas
Supervize: Aleš Dvořák
- bakalářská nahrávka
EUROPEAN SAXOPHONE ENSEMBLE: live nahrávka koncertu, sál B. Martinů HAMU, Praha
ABSOLVENTSKÝ KONCERT: Galerie HAMU, Praha
Jan Zemen - violoncello
J. BRAHMS - Sonáta pro housle a klavír č. 3 d-moll: studiový snímek, zvukové studio HAMU
Hudební režie: Pavel Kunčar
BAKALÁŘSKÝ KONCERT: Galerie HAMU, Praha
Kristýna Kočová - housle
ABSOLVENTSKÝ KONCERT: sál B. Martinů HAMU, Praha
Olena Ivanenko - klavír
BAKALÁŘSKÝ KONCERT: Galerie HAMU, Praha
Lucie Dittrichová - klarinet
ABSOLVENTSKÝ KONCERT: Galerie HAMU, Praha
J. S. Bach - Temperovaný klavír
Markéta Čechová - cembalo
"4.13" TIMOTEJ: studiová nahrávka křesťanské rockové skupiny Timotej, Vila Theodora Kejzlara Červený Kostelec
- album obsahuje 6 písní: Nádherná, Prosím, Jeden, Train, Odpouštíš a Cool život
DONATIO: studiová nahrávka pěveckého sboru, Husův sbor Pardubice
A. Dvořák - Mše D dur "Lužanská", op. 86
J. B. Foerster - Stabat Mater, op. 56
VUS Pardubice
Michal Hanuš - varhany
Tomáš Židek - sbormistr
OHLASY DÁVNÝCH ČASŮ: záznam koncertu, Sál B. Martinů HAMU, Praha
Vysokoškolský umělecký soubor UK
uměl. ved. Jakub Zicha
2010
KONCERT DUCHOVNÍ HUDBY: záznam koncertu, Kostel sv. Karla Boromejského, Praha
Anna Biolková - varhany
VELKÝ SYMFONICKÝ CYKLUS 3/2010: záznam koncertu řady A6, sál Filharmonie Hradec Králové
Filharmonie Hradec Králové
Vilém Veverka- hoboj
J. BRAHMS - NĚMECKÉ REQUIEM: nahrávka z koncertu, kostel sv. Antonína-Strossmayerovo náměstí, Praha
Pražská komorní filarmonie
Vysokoškolský umělecký soubor UK
Chor St. Stephan Karlsruhe (DE)
Monika Brychtová - soprán
František Zahradníček - bas
Jakub Zicha - dirigent
NAHRÁVKA PRO SOUTĚŽ PRAŽSKÉ JARO: studiová nahrávka, sál B. Martinů, HAMU Praha
Ladislav Doležel - klavír
L. V. BEETHOVEN - MISSA SOLEMNIS: záznam koncertu, kostel sv. Petra a Pavla, Varnsdorf
- slavnostní provedení díla ke 180. výročí 1. liturgické premiéry skladby
Severočeský filharmonický sbor Česká Lípa
Filharmonie Hradec Králové
DVOJE VARHANY KOSTELA SV. JAKUBA: studiový snímek, kostel sv. Jakuba, Kutná Hora
Michal Hanuš - varhany
ABSOLVENTSKÝ KONCERT: Galerie HAMU, Praha
P. Mašlaň- violoncello
NICOLAS DE GRIGNY - varhanní barokní mše: záznam koncertu, kostel sv. J.Nepomuckého, Prostějov
Karel Hiner - varhany
ABSOLVENTSKÝ KONCERT KONZERVATOŘE PARDUBICE: Rytířský sál zámku Pardubice
Petra Poláčková - kytara
Pavla Klepeštová - soprán
ABSOLVENTSKÝ KONCERT: sál B. Martinů, HAMU Praha
Pavel Svoboda - varhany
J. J. RYBA - ČESKÁ MŠE VÁNOČNÍ "HEJ MISTŘE": záznam z projektu Speciálních škol HK, sál FHK
12/2010
ROČNÍKOVÝ KONCERT: Galerie HAMU, Praha
Zdeňka Švehláková, Marie Erlebachová - klavír
ABSOLVENTSKÝ KONCERT: Malý sál Domu hudby, Pardubice
Vít Chudý - housle
ABSOLVENTSKÝ KONCERT: nahrávka závěrečného koncertu, aula IPUS Ostrava
Z.Tvrzníková - zpěv
2009
VELKÝ SYMFONICKÝ CYKLUS 1/2009: záznam koncertu řady A4, sál Filharmonie Hradec Králové
Filharmonie Hradec Králové
Ivan Moravec- klavír
VELKÝ SYMFONICKÝ CYKLUS 2/2009: záznam koncertu řady A5, sál Filharmonie Hradec Králové
Filharmonie Hradec Králové
VELKÝ SYMFONICKÝ CYKLUS 3/2009: záznam koncertu řady A6, sál Filharmonie Hradec Králové
Filharmonie Hradec Králové
BENEFIČNÍ KONCERT - SPECIÁLNÍ ŠKOLY HK 11/2009: záznam projektu pro DVD, sál Filharmonie Hradec Králové
Filharmonie Hradec Králové
BENEFIČNÍ KONCERT: chrám sv. Ludmily na nám. Míru, Praha
Aleš Briscein - zpěv
Lucie Žáková - varhany
VELKÝ SYMFONICKÝ CYKLUS 1/2009: záznam koncertu, sál Filharmonie Hradec Králové
A. Bruckner - Symphony No. 9 D minor
Filharmonie Hradec Králové
VELKÝ SYMFONICKÝ CYKLUS 12/2009: záznam koncertu řady A3, sál Filharmonie Hradec Králové
O. Kukal - Flautianna
Filharmonie Hradec Králové
Ondřej Kukal - dirigent
VELKÝ SYMFONICKÝ CYKLUS 4/2009: záznam koncertu, sál Filharmonie Hradec Králové
N. Rimskij-Korsakov - "Šeherezáda" op. 35, symfonická suita
Filharmonie Hradec Králové
VARHANY-ZÁMEK LITOMYŠL: studiový snímek pro ČRo, kaple zámku Litomyšl
Lucie Žáková - varhany
VARHANY V KOSTELE POVÝŠENÍ SV. KŘÍŽE, LITOMYŠL: studiový snímek varhan pro webové stránky
Martin Kubát - varhany
ABSOLVENTSKÝ KONCERT: sál B. Martinů, HAMU Praha
Přemysl Kšica - varhany
TANGO BANDONEON KONCERT 11/2009: záznam koncertu z projektu, sál Filharmonie Hradec Králové
Filharmonie Hradec Králové
ABSOLVENTSKÝ KONCERT: Galerie HAMU, Praha
V. Panochová - housle
J. VIČAR - POUČENÍ ŠURUPPAKOVO: studiová nahrávka, zvukové studio HAMU, Praha
- studiová nahrávka unikátní kompozice pro harfu a zpěvní hlas
2008
VELKÝ SYMFONICKÝ CYKLUS 11/2008: záznam koncertu, sál Filharmonie Hradec Králové
A. Dvořák - Symfonie č. 6 G dur
Filharmonie Hradec Králové
VELKÝ SYMFONICKÝ CYKLUS 6/2008: záznam koncertu z řady A5, sál Filharmonie Hradec Králové
Filharmonie Hradec Králové
VELKÝ SYMFONICKÝ CYKLUS 3/2008: záznam koncertu z řady A8, sál Filharmonie Hradec Králové
Filharmonie Hradec Králové
Andreas Sebastian Weiser - dirigent
EUROPERA 2008: záznam koncertu, sál Filharmonie Hradec Králové
C. Orff - Carmina Burana
Filharmonie Hradec Králové
ABSOLVENTSKÝ KONCERT Univerzity Hradec Králové: kostel sv. Antonína, Nový Hradec Králové
Jindra Novotná - varhany
JAN JIRÁSEK - DEMO NAHRÁVKA OPERY: Husův sbor Pardubice
- nahrávka díla pro potřeby autora
Jan Míšek - dirigent
VARHANNÍ KONCERT Univerzity Hradec Králové: Katedrála sv. Ducha, Hradec Králové
Vlastimil Kovář, Jan Strakoš - varhany
L. V. BEETHOVEN - MISSA SOLEMNIS: záznam koncertu, Katedrála sv. Ducha, Hradec Králové
Severočeský filharmonický sbor Česká Lípa
Filharmonie Hradec Králové
ABSOLVENTSKÝ KONCERT Univerzity Hradec Králové: kostel sv. Antonína, Nový Hradec Králové
Jan Lorenc, Martin Beran - varhany
VELKÝ SYMFONICKÝ CYKLUS 2/2008: záznam koncertu z řady A7, sál Filharmonie Hradec Králové
Filharmonie Hradec Králové
MALÝ SYMFONICKÝ CYKLUS 3/2008: záznam koncertu řady MC4 a MC6, sál Filharmonie Hradec Králové
Filharmonie Hradec Králové
ABSOLVENTSKÝ KONCERT Univerzity Hradec Králové: kostel Nanebevzetí Panny Marie, Hradec Králové
Gregoriánský chorál, A. V. Michna
Jan Lorenc - dirigent
KONCERT SPS SMETANA 3/2008: záznam sborového koncertu z řady S4, sál Filharmonie Hradec Králové
Smíšený pěvecký sbor Smetana
Lenka Lipenská - sbormistr
2007
DEN VYSOKOMÝTSKÝCH VARHAN: záznam koncertu, kostel sv. Vavřince, Vysoké Mýto
Václav Uhlíř, Jan Fajfr - varhany
DIPLOMOVÝ KONCERT Univerzity Hradec Králové: kostel sv. Ondřeje, Třebechovice pod Orebem
Jana Černá - varhany
KONCERT SBORY Z OPER 5/2007: záznam koncertu, sál Filharmonie Hradec Králové
Smíšený pěvecký sbor Smetana
G. FAURÉ - REQUIEM: záznam koncertu studentů UHK, kostel Nanebevzetí Panny Marie, Hradec Králové
Martin Kubát - varhany
Jan Strakoš - dirigent
OPEN AIR FESTIVAL 7/2007: nádvoří Nového Adalbertina, Hradec Králové
C. Bizet - Carmen
T. Hanzlík - Endymio
Filharmonie Hradec Králové
VARHANNÍ KONTERT 8/2007: zvukový záznam, kostel Povýšení sv. Kříže v Litomyšli
Lucie Žáková - varhany
VELKÝ SYMFONICKÝ CYKLUS 6/2007: záznam koncertu, sál Filharmonie Hradec Králové
Filharmonie Hradec Králové
ABSOLVENTSKÝ KONCERT Univerzity Hradec Králové: kostel sv. Antonína, Nový Hradec Králové
Jana Marta Černá - varhany
VÝCHOVNÝ KONCERT Univerzity Hradec Králové: Městská hudební síň, Hradec Králové
P. Eben - cyklus skladeb Job
ABSOLVENTSKÝ KONCERT Univerzity Hradec Králové: kostel sv. Antonína, Nový Hradec Králové
Ludmila Regnerová, Petra Faltová - varhany
2006
A. DVOŘÁK - STABAT MATER 4/2006: dokumentární záznam, kostel Nanebevzetí Panny Marie, Chrudim
Otakar Tvrdý - dirigent
ADVENTNÍ KONCERT Univerzity Hradec Králové 12/2006: dokumentární záznam, kostel Nanebevzetí Panny Marie, HK
DIPLOMOVÝ KONCERT Univerzity Hradec Králové 10/2006: kostel Povýšení sv. Kříže v Litomyšli
Petr Jiříček - varhany
G. B. PERGOLESI - STABAT MATER 4/2006: zvukový záznam koncertu, kostel Nanebevzetí Panny Marie, HK
Pěvecký sbor studentů Hudební katedry UHK
Jan Strakoš - dirigent
GREGORIÁNSKÝ CHORÁL: live nahrávka chorální scholy, kostel Povýšení sv. Kříže v Litomyšli
KONCERT SPS SMETANA 1/2006: záznam koncertu, Městská hudební síň, Hradec Králové
W. A. MOZART - KONCERTY PRO LESNÍ ROH: dokumentární záznam, Rytířský sál zámku Pardubice
Otakar Tvrdý - lesní roh, dirigent
BAKALÁŘSKÝ KONCERT UHK: kostel sv. Ondřeje, Třebechovice pod Orebem
Jana Černá - varhany
BAKALÁŘSKÝ KONCERT UHK: kostel Nanebevzetí Panny Marie, sv. Klimenta a Městská hudební síň HK
Lenka Lipenská - varhany
2005
KONCERT stundentů Hudední katedry UHK 5/2005: Městská hudební síň, Hradec Králové
Jana Marta Černá, Vlastimil Kovář, Jan Strakoš, Jana Černá - varhany
L' OKTET 2/2005: dokumentární záznam koncertu, kostel Povýšení sv. Kříže v Litomyšl
Petr Jiříček - um. vedoucí